Serduszko-dla-Dawidka Skarbonka pomagacza

Zastanawialiście się kiedyś "ile kosztuje życie?". Życie 2,5 letniego Dawidka lekarze z USA wycenili na prawie 10 mln złotych. Ta ogromna kwota niestety nie jest osiągalna dla rodziców Maluszka. Dlatego bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o wpłatę choćby złotówki. Dla nas to niewiele a może uratować życie.

Czy możecie sobie wyobraźić rozpacz i strach rodziców, którzy dzień i noc czuwają nad łóżeczkiem swojego synka? Jeśli nie uda nam się zebrać potrzebnej sumy Dawidek umrze w strasznych męczarniach...

Otwórzmy więc nasze serca, aby serce Dawidka znów mogło być zdrowe...

Dziękuję za każdą pomoc...

EDIT:

Kochani! Ze szpitala w Stanford przyszły wspaniałe wieści - po negocjacjach oraz prośbach rodziców konsylium zgodziło się dać rabat na operację, która uratuje życie Dawidka! 

Nowy kosztorys zawiera rabat aż 50%! To jednak nadal ogromna suma i jedna z największych zbiórek w historii. Nowa cena za życie małego chłopca to 5 milionów złotych!

Ale kosztorys ważny jest tylko do końca sierpnia. Jeśli nie zdążymy, kwota znowu może diametralnie wzrosnąć... Cały czas zmienia się też kurs dolara, niestety, na niekorzyść...

MAMY WIĘC TYLKO 3 MIESIĄCE, BY ZAPŁACIĆ ZA OPERACJĘ!

Cały wisiłek, który od początku zbiórki w nią wkładacie, zaowocował tymi wspaniałymi wieściami. Przedstawiciele szpitala zauważyli szum, jaki zrobił się wokół zbiórki - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Widzą, że rodzice potraktowali sprawę poważnie i nie zrezygnowali, gdy zobaczyli taką ogromną kwotę. Działają, a my działamy razem z nimi - wszystko po to, by ocalić życie Dawidka! Dzięki temu szpital zgodził się na tak znaczne obniżenie pierwotnych kosztów.

124 osoby wsparły

100 zł

Aleksandra

50 zł

Agnieszka Hanulewicz

Licytacja 560
30 zł

Ewa Łysiak licytacja 439

20 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Maria W

Recznik, poszewki licytacje
10 zł

Irena Sz

Dzbanek licytacje

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość