Bieg 100km dla Fundacji Mimo Wszystko

michal13
organizator skarbonki
20 października biegną w Supermaratonie w Kaliszu dla Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko. Dystans do pokonania to 100km 12,5 godziny. Dla mnie jest to okazja, żeby sprawdzić czy po przebiegnięciu kilku maratonów jestem gotowy na większe wyzwanie. Natomiast by nadać temu biegowi jeszcze większe znaczenie chcę zebrać pieniądze dla tej niesamowitej Fundacji, która wspiera osoby chore i niepełnosprawne.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na jeden z projektów fundacji, o których możecie więcej dowiedzieć się na ich stronie:
http://www.mimowszystko.org/
 
Zapraszam do wsparcia tej akcji i kibicowania mi 20 października
 
Czym zajmuje się fundacja?
Fundacja Anny Dymnej „MimoWszystko”jest organizacją pożytku publicznego, która wspiera osoby chore i niepełnosprawne. Powstała 26 września 2003 r., aby zaopiekować się osobami z niepełnosprawnością intelektualną w podkrakowskich Radwanowicach. Nadal jest wierna tej idei. Jest organizatorem Ogólnopolskich Dni Integracji „ZwyciężaćMimo Wszystko”, w ramach których odbywa się m.in. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. W 2008 r. zorganizowała wyprawę o nazwie „Każdy ma swoje Kilimandżaro”. Projekt jest nadal realizowany pod hasłem „Małe Kilimandżaro”. Ale zresztą najlepiej chyba opowie o tym sama założycielka Pani Anna Dymna w tym filmiku: http://youtu.be/Z1BfiS1TGb4

Wsparli

10 zł

Martyna

Ehh, Michał, ja zrobię tę łatwiejszą część, ale to co Ty robisz... respect!!!
50 zł

Krzysztof

100 km to już nie lada wyzwanie! Powodzenia!
X zł

Anonimowy Pomagacz

trzymam kciuki Michał :)
20 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio do
72%
546 zł Wsparło 10 osób CEL: 750 ZŁ