10 burpees dla Luka

10burpees
organizator skarbonki

9 lutego 2017

Wytłumaczenie redukcji kwoty zbiórki ze 100 tys. na 40 tys.

W styczniu zespół lekarzy z Boston Children’s Hospitmal pod przewodnictwem Prof. Alana B. Retika zadecydował o podzieleniu leczenia chirurgicznego Łukasza na 2 etapy. Pierwszy etap, do którego przygotowania rozpoczną się już pod koniec lutego, został w całości opłacony przez pracodawcę taty Łukasza a pieniądze znajdują się już na koncie szpitala w Bostonie!!! Dlatego redukujemy kwotę zbiórki do pieniędzy potrzebnych do przeprowadzenia drugiego zabiegu, który planowany jest na koniec marca 2017


"Tam gdzie kończą się siły, zaczyna się charakter"

CrossFit motywuje ludzi z charakterem, do zmiany swojego stylu życia na lepsze. Chcemy też pomóc Lukowi zmienić jego życie.

  

Ćwiczymy i ratujemy życie Lukowi.

Z powodu wady wrodzonej, w czasie życia płodowego, nerki i układ moczowy Łukasza uległy rozległym uszkodzeniom. Obecnie jego  zdrowie i życie ratują przetoki, ale tak nie może trwać przez całe życie! Łukasza musi przejść trudną operację rekonstrukcji układu moczowego. Operacja musi się odbyć w Boston Children’s Hospital w Stanch Zjednoczonych, ponieważ szpital ten daje największe gwarancje na powodzenie terapii i podarowanie Łukaszowi normalnego życia!

JAK:

  1. Dopisz na swojej tablicy treningowej dodatkowe 10 burpees  dla Luka
  2. Za każde zrobione 10 burpees wrzuć 10 zł do skarbonki na www.siepomaga.pl/10burpees
  3. Zrób fotę, w końcu jesteś bohaterem, pochwal się na stronie z oznaczaniem #10burpeesdlaLuka oraz nazwę swojego crossfitu
  4. Zbij wysoką 5 z resztą ekipy ! Szacun

Proste? Proste!

Luk ma 4 lata, urodził się jako wcześniak. To twardy gościu, gdyby mógł to brałby 120 na klatę, udało mu się przecież wygrać w wyścigu o życie. Teraz podejmuje wyzwanie po to, by móc normalnie funkcjonować. 

Wsparli

369,14 zł

Crossfit R99

Trzymaj się!
10 zł

Wpłata anonimowa

Dasz radę Luke :) Trzymam kciuki
100 zł

CrossFit Black Ground

powodzenia ziomeczku!
330 zł

CrossFit PT6

350 zł

CF Elektromoc & CF12U1

Jesteśmy z Tobą Wojowniku!
241,5 zł

CrossFit 72D

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
87%
21 884,82 zł Wsparło 340 osób CEL: 25 000 ZŁ