1 zł dla życia w lutym.

1 zł dla życia
organizator skarbonki

Startujemy z akcją złotówkową na luty! Jest to najkrótszy miesiąc więc trzeba się zebrać, by w 28 dni zebrać jak najwięcej złotówek:)

Bohaterem lutego jest Filip, urodził sie w zamartwicy okołoporodowej z dużym niedotlenieniem oraz zaburzeniami oddychania. W szóstym miesiącu życia stwierdzono u niego mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe z zaburzeniem ruchowym i mięśniowym oraz epilepsję.

5 latek ma bardzo ciekawe zainteresowania uwielbia grać na gitarze, pływać z delfinami, grać w gry planszowe. Niestety chłopiec wykazuje znaczne opóźnienia w rozwoju psychoruchowym, nie czworakuje, nie pełza, nie siedzi samodzielnie. Potrzebuje intensywnych rehabilitacji (delfinoterapia, dogoterappia, hipoterapia). Chłopiec bardzo  intensywnie pracuje nad swoją niepełnosprawnością, wykonując wszystkie zalecane przez rehabilitantów ćwiczenia. Nie poddaje się, bo chce być zdrowy. Chcemy pomóc zebrać pieniądze na 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny w Mielnie, gdzie pod okiem doświadczonego terapeuty Filip będzie mógł kontynuować swoją podróż ku samodzielności. 

 

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Justyna Sosnowska

Dla dzielnego Filipka, imiennika mojego kochanego siostrzeńca :) Powodzenia!
X zł

Poznanianka

20 zł

trupwbibliotece

Duuuuuuuuuuużo uścisków dla Filipa i rodzinki.
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1 zł dla życia
Filip Bałdyga
Chcę być zdrowy
19%
194 zł Wsparło 11 osób CEL: 1 000 ZŁ