Zbiórka dla Kubusia

faramuszka
organizator skarbonki

Niedługo będziemy obchodzić swoje urodziny. Z tej okazji chciałybyśmy Was poprosić o pomoc w sfinansowaniu leczenia małego-wielkiego Kubusia, który walczy z nowotworem. Jest to walka długa i ciężka, której nie powinno toczyć małe dziecko. Kubuś nie jest jednak sam, ma kochających Rodziców, Rodzinę i ludzi, którzy chcą pomagać i wierzą, że Maluch da sobie radę. Bądźmy częścią tej pięknej Pomocnej Społeczności. 

Dlatego chcemy powiedzieć, że najlepszym prezentem urodzinowym będzie dla nas obu świadomość, że w choć niewielkim stopniu przyczyniłyśmy się do walki Kuby. Kwota, której potrzebują Rodzice i Kubuś jest ogromna, ale zbiórka trwa i jest sznasa, że uda się zebrać pieniążki. Liczy się każdy grosz, nawet najmniejszy. To jest sytuacja, w której Rodzice usłyszeli cenę, którą muszą zapłacić, żeby ich dziecko mogło żyć. Nikt nie chce tego doświadczyć. Dlatego pomóżmy. 

My już wpłaciłyśmy pierwszy grosz. Liczymy, że nam pomożecie i sprawicie nam najpiękniejszy prezent urodzinowy i razem zawalczymy o życie Małego Człowieka. Dobro powraca. 

Ania i Kasia

Wsparli

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
64%
225 zł Wsparło 7 osób CEL: 350 ZŁ