Zbiórka dla Kubusia

faramuszka
organizator skarbonki

Niedługo będziemy obchodzić swoje urodziny. Z tej okazji chciałybyśmy Was poprosić o pomoc w sfinansowaniu leczenia małego-wielkiego Kubusia, który walczy z nowotworem. Jest to walka długa i ciężka, której nie powinno toczyć małe dziecko. Kubuś nie jest jednak sam, ma kochających Rodziców, Rodzinę i ludzi, którzy chcą pomagać i wierzą, że Maluch da sobie radę. Bądźmy częścią tej pięknej Pomocnej Społeczności. 

Dlatego chcemy powiedzieć, że najlepszym prezentem urodzinowym będzie dla nas obu świadomość, że w choć niewielkim stopniu przyczyniłyśmy się do walki Kuby. Kwota, której potrzebują Rodzice i Kubuś jest ogromna, ale zbiórka trwa i jest sznasa, że uda się zebrać pieniążki. Liczy się każdy grosz, nawet najmniejszy. To jest sytuacja, w której Rodzice usłyszeli cenę, którą muszą zapłacić, żeby ich dziecko mogło żyć. Nikt nie chce tego doświadczyć. Dlatego pomóżmy. 

My już wpłaciłyśmy pierwszy grosz. Liczymy, że nam pomożecie i sprawicie nam najpiękniejszy prezent urodzinowy i razem zawalczymy o życie Małego Człowieka. Dobro powraca. 

Ania i Kasia

Wsparli

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
64%
225 zł Wsparło 7 osób CEL: 350 ZŁ