70 tyś zł w 7 dni? | Pomóżmy Tomkowi przyjść na świat

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

Tomuś siedzi jeszcze bezpieczny w brzuszku, ale już za niedługo przyjdzie na świat. Z chwilą narodzin zacznie walkę o swoje życie. Czas działa na naszą niekorzyść SPRAWA PILNA!


Można się cieszyć, smucić, denerwować, najzwyczajniej bać, ale ja na swoje dziecko czekam od tylu tygodni śmiertelnie przerażona, bo nie jestem w stanie już mu pomóc. Jeśli komuś się wydaje, że kocha swoje dziecko nad życie, to ja mogę powiedzieć z całą stanowczością, że życie jest ważniejsze! Gdybym miała go nigdy nie zobaczyć na oczy, ale wiedzieć, że żyje i jest zdrowe, nie zawahałabym się nawet na chwilę. Ta świadomość, że mogę go nigdy nie dotknąć, nie spojrzeć mu w oczy jest nie do zniesienia, ale w moim życiu jest coś gorszego – okrutne myśli, że Tomuś może umrzeć zaraz po narodzeniu.

KANWA pasek

HLHS- słowa, które z początku nie wiedzieliśmy nawet co znaczą, okazały się dla nas wyrokiem-serce jednokomorowe- u naszego nienarodzonego dziecka. Radość, planowanie, wyczekiwanie, motylki w brzuchu w jednej chwili, zmieniły się w koszmar, strach, że Tomuś, który jest jeszcze w brzuszku, umrze zaraz po narodzeniu. Pamięta ten 13 tydzień ciąży, siedziałam przed gabinetem zalana łzami. To miejsce stało się najsmutniejszym miejscem na świecie. Jednak okazało się, że dzieci z HLHS mogą żyć, pamiętam jak wpisując ten straszny skrót w internecie, zobaczyłam uśmiechnięte twarze dzieci. Dotarliśmy do właściwych lekarzy, wiemy, że nasz Tomuś by mieć szansę by żyć, potrzebuje 3-etapowej operacji. Dostaliśmy nową nadzieję. W tym momencie naszym wrogiem jest czas, a właściwie jego brak. Tydzień na zebranie środków, by móc wykorzystać największą szansę od losu. Pomóżcie mi wziąć na ręce mojego synka, pozwólcie mi zostać matką.

mozesz pomoc

#7days

1 przekaz darowiznee

➡ Nawet jedna złotówka, może zdziałać cuda:

➡ Zbiórka zakończona.

Do końca zbiórki zostało już niewiele czasu (12 kwiecień 2017)

2 podaj dalejj

➡ Nominuj do pomocy Tomkowi 5 kolejnych osób albo po prostu udostępnij:

udostepnij tweetnij

Średnio na 100 udostępnień, ktoś pomaga wpłacając 10 zł!

3 sms

➡ Zbiórka zakończona.

bazarek

>>> klik <<<

fanpage

Wyjątkowe Serduszko Tomusia
>>> klik <<<
@serduszkotomusia


 Tomuś siedzi jeszcze bezpieczny w brzuszku, ale już za niedługo przyjdzie na świat. Z chwilą narodzin zacznie walkę o swoje życie. Prosimy z całego serca, pomóż nagłośnić tą skarbonkę, tym sposobem jest szansa, ze znajdą się darczyńcy, którzy pomogą Tomkowi uzbierać całą kwotę na operację. Czasu mamy tylko do 12 kwietnia 2017.


Pomóż > udostępnij ! razem

Wsparli

1 000 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

150 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
18%
13 210,25 zł Wsparło 241 osób CEL: 70 000 ZŁ