Kamilka Gil

Kamilka Gil, 3 latka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0252015
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Kamilka Gil, 3 latka

SMA - rdzeniowy zanik mięśni
Nowy Targ, małopolskie

Kamilka przyszła na świat 1 października 2020 roku jako siostra bliźniaczka małego Sebastiana. Po kilku miesiącach rodzice bliźniaków zauważyli, że ich córeczka rozwija się dużo wolniej niż jej braciszek. Jest również od niego dużo słabsza.

Niestety, badania i konsultacje przyniosły druzgocącą diagnozę – okazało się, że Kamilka cierpi na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Jest to ciężka choroba genetyczna, która dzień po dniu odbiera dzieciom sprawność, a później w wielu przypadkach doprowadza do śmieci. 

Rodzice Kamilki od pierwszych chwil robili wszystko, co w ich mocy, by uratować córeczkę. Jednak na świecie istnieje tylko jeden sposób, by skutecznie zahamować rozwój choroby. Jest nim niezwykle droga terapia genowa – do niedawna uznawana za najdroższe leczenie świata. 

Dzięki dobroci Waszych serc udało się uzbierać kwotę potrzebną na opłacenie leku. Dziś przed Kamilką jeszcze lata specjalistycznej rehabilitacji. Tylko w ten sposób dziewczynka będzie mogła w pełni zawalczyć o swoją sprawność i pierwsze kroki. 

Każda pomoc i wsparcie finansowe wciąż będą niezwykle istotne w walce o zdrowie Kamilki! Dziękujemy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0252015
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki