Biegne dla Ady Wnuk

Marta Łęczewska
organizator skarbonki

Jestem mama dwójki dzieci, które wraz z mezem wychowujemy w duchu sportowym. Syn trenuje lekkoatletykę, córka gimnastykę artystyczna a ja dzięki motywacji swoich dzieci i wsparcia ze strony meza, po latach, powróciłam juz rekreacyjnie do gimnastyki sportowej.

W tym roku spróbuje swoich sił w biegu na dystansie 10 km, biegne dla Ady Wnuk z Nowego Tomyśla. Syn bardzo mi dopinguje, a sam również się zdecydował na udział w biegu w swojej kategorii wiekowej. To wspólnie z dziećmi wybrałam Adę, jako podopieczna, dla której będę dedykowała swój bieg.

Adulka cierpi na SMA I czyli rdzeniowy zanik mięśni. Cały czas jest wentylowana mechanicznie. Rodzice Ady stworzyli dziewczynce wspaniałe warunki. Ada nie musi przy swoim schorzeniu być w szpitalu bowiem ma sterylne szpitalne warunki w domu. Do opieki nad dziewczynką potrzebny jest sprzęt, taki jak ssak, pulsoksymetr, butlę z tlenem i ambu. Do ssaka potrzebne są jałowe cewniki do odessania gęstej wydzieliny lub pokarmu z jamy ustnej. Cewniki należy przepłukiwać solą fizjologiczną. Potrzebne są więc non stop cewniki, opatrunki jałowe, sól fizjologiczna, a to wszystko jest dość kosztowne.

Licze na Wasze wsparcie :-))

Każda zebrana kwota i pomoc jest na wagę złota gdyż pomoże w zakupie leków i artykułów medycznych niezbędnych do kontynuacji leczenia Ady.

Wsparli

20 zł

kasia :)

30 zł

ejasz

Oby sił starczyło pomagać..Pozdrowienia
20 zł

Zosia

wspaniale...
100 zł

krut

Marta... kochana jesteś...
20 zł

Elton

Na szczęście i zdrowie.
30 zł

Lukasz W

Powodzenia !

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
9%
280 zł Wsparło 8 osób CEL: 3 000 ZŁ