Złamany kręgosłup, niezłomna dusza

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 560 osób
89 424 zł (102,88%)
Zbiórka na cel
Zabieg augmentacji pęcherza, wydatki związane z wyjazdem na operację

Agata Ludwiczak, 40 lat

Łódź, łódzkie

Paraliż czterokończynowy

Rozpoczęcie: 5 Maja 2017
Zakończenie: 7 Września 2017

Drodzy Darczyńcy!

Od zakończenia zbiórki minęły prawie dwa lata. Podczas mojej osobistej wizyty i konsultacji w Moguncji, lekarz zaproponował jeszcze inną, bardzo poważną i ryzykowną operację, podczas której całkowicie usunięto by mi pęcherz.

Po powrocie do Polski, prowadzący mnie od lat urolog zasugerował rozważenie innych możliwych rozwiązań. Z jego pomocą trafiłam na konsultacje do Zurichu, do kliniki urologicznej dla  osób po urazie rdzenia kręgowego. Lekarze podjęli się leczenia. Zostałam dokładnie zbadana, pobrano wycinki do badań histopatologicznych i  ostrzyknięto pęcherz Botoxem.

Po kilku miesiącach i kolejnych badaniach zabieg powtórzono w Polsce. Niestety efekty nie były zadowalające. W czerwcu po raz kolejny byłam w Szwajcarii. Tym razem na kontroli, badaniach i  zastrzykach, tym razem w zwiększonej, niemożliwej do wykonania w Polsce dawce.

Teraz czekają mnie kolejne testy i za około dwa miesiące lekarze zdecydują, czy leczenie przynosi oczekiwane, dobre efekty i powiedzą mi, co dalej.

A wszystko to dzieje się tylko dzięki waszej ofiarności, zaufaniu i pomocy fundacji Siepomaga i Dzieciom Zdążyć z Pomocą. 

Dziękuję

Agata

Agata Ludwiczak

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 560 osób
89 424 zł (102,88%)