Nigdy nie wiem, kiedy ból mnie zaatakuje! Operacja jedynym ratunkiem!

Agnieszka Golak

Nigdy nie wiem, kiedy ból mnie zaatakuje! Operacja jedynym ratunkiem!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0268912
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Laparoskopowe usunięcie endometriozy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Agnieszka Golak, 31 lat
Puszczykowo, wielkopolskie
Endometrioza
Rozpoczęcie: 31 Marca 2023
Zakończenie: 4 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Od 4. lat żyję z przewlekłym bólem, który nie pozwala mi funkcjonować tak jak zdrowy człowiek. Często dolegliwości są nie do zniesienia! Endometrioza sprawia, że moje życie zamieniło się w cierpienie!

Mam bóle pleców, ból przy oddawaniu moczu, bolesne owulacje, ból przed miesiączką! Czasem mam wrażenie, że każdy dzień, to jedno wielkie cierpienie!  Przeszłam szereg badań, które nie dały jednoznacznej diagnozy. Chodziłam od lekarza do lekarza, aby znaleźć w końcu przyczynę. Przez tyle lat robiłam wszystko, co w mojej mocy…

W pewnym momencie wydawało się, że będzie już lepiej. Przeszłam operację usunięcia kości guzicznej, ponieważ to miało być przyczyną bólu. Wtedy zostałam wyłączona z życia na pół roku! Nie miałam pracy, życia towarzyskiego. Brałam masę środków przeciwbólowych, które działały tylko przez kilka godzin! Mogłam przemieszczać się tylko z łóżka do wanny. Dalsze dystanse były dla mnie wręcz nieosiągalne! 

Agnieszka Golak

Byłam załamana. Pozbawiona nadziei. Nie wiedziałam, co jeszcze mogę zrobić! Zrezygnowanie było już tak duże, że zaczęłam tracić siły. Potem przeszłam kolejne badania, które rzuciły nowe światło na moją sytuację zdrowotną...

Lekarze odnaleźli w końcu przyczynę moich dolegliwości bólowych! Być może wreszcie zakończą się moje męczarnie. Zostałam zakwalifikowana do operacji, która ma zniwelować ból!

Muszę przejść tę operację. Ten rodzaj interwencji medycznej jest kluczowy, inaczej już nic się nie zmieni i nie ruszę do przodu. Kwota operacji przekracza jednak moje możliwości finansowe, więc znalazłam się w ślepym zaułku!

Bardzo proszę o pomoc. Nigdy nie wiem kiedy ból zaatakuje! To okropne, nikomu tego nie życzę! Potrzebuję wsparcia, inaczej moje cierpienie fizyczne nigdy się nie skończy!

Agnieszka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0268912
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki