Utrata przytomności mogła skończyć się tragicznie! Ala walczy z cukrzycą!

Alicja Abraham

Utrata przytomności mogła skończyć się tragicznie! Ala walczy z cukrzycą!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0458604
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, specjalistyczna dieta, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Alicja Abraham, 5 lat
Darzlubie, pomorskie
Cukrzyca insulinozależna, stan po leczeniu ciężkiej kwasicy ketonowej oraz przednerkowej niewydolności nerek
Rozpoczęcie: 24 Stycznia 2024
Zakończenie: 24 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Pamiętamy tamten dzień, 27 lutego 2023 roku, kiedy nasze 4-letnie dziecko straciło przytomność. To był moment, który bardzo nami wstrząsnął. Z trudem przetrwaliśmy te 24 godziny, kiedy Ala walczyła o życie w szpitalu...

Byliśmy w szoku! Jak to w ogóle możliwe, żeby nagle wszystko tak całkowicie się zmieniło? Rzeczywistość nie chciała być inna, Ala stała się ofiarą cukrzycy.

Objawy, które pojawiły się wcześniej – suche usta, spadek wagi, bóle nóg, silny apetyt, wzmożone pragnienie, apatia – prowadziły nas do wielu badań i konsultacji medycznych. Ale nawet wtedy, mimo wysiłków, nie udało się postawić jasnej diagnozy! 

Zbliża się rocznicę tamtego strasznego dnia, a nam napływają łzy do oczu. Przeszłości nie zmienimy. Musimy nauczyć się żyć tu i teraz, aby budować lepszą przyszłość dla naszej córeczki. 

Pilnowanie poziomu cukru we krwi stało się naszą codzienną rutyną, a dla naszej kochanej córki, każde wkłucie wiąże się z bólem i strachem. Niestety podawanie insuliny pozostawia po sobie ślad w postaci siniaków na całym ciele, które bolą. Zdarza się, że ból jest tak duży, że Ala nie może czasem swobodnie chodzić…

Każde wkłucie jest dla niej ciężkim emocjonalnym przeżyciem. Dla nas także, bo widok własnego dziecka, które się boi i skarży na ból, łamie serce. Nie ma jednak innego sposobu, aby skutecznie walczyć z cukrzycą. 

Mimo wszystko nasza mała Ala jest niezwykle dzielna. Każdy dzień to dla niej oraz dla nas nowe wyzwanie. Z wieloma radzimy sobie sami, ale sa pewne kwestie, które ciężko nam pokonać... 

Będziemy wdzięczni, jeżeli pomożesz nam zapewnić Ali to, co teraz jest najważniejsze: dostęp do najlepszych specjalistów, rehabilitacji, sprzętu medycznego. Z góry bardzo dziękujemy za okazane serce!

Rodzice Ali

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0458604
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki