Chciałabym, by mój synek słyszał – podaruj Aleksowi tę szansę!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 48 osób
3 841,06 zł (116,46%)
Zbiórka na cel
Zakup aparatu słuchowego

Aleks Wojtasik, 10 lat

Poznań, wielkopolskie

Brak małżowiny usznej lewej – dziecko niedosłyszące

Zakończenie: 22 Czerwca 2019

02 Lipca 2019, 12:43
Zbiórka zakończona sukcesem dzięki wsparciu darczyńcom o wielkim serduchu!

Aleks wraz ze mną bardzo dziękuje, choć słowa nie oddadzą naszego szczęścia. Dzięki Wam ludzie spełniło się nasze marzenie, dajecie nadzieje w lepsze jutro. Aluś niedługo będzie miał aparat słuchowy, który na pewno bardzo poprawi mu komfort dalszego życia.


Dziękuję ogromnie również Waszej fundacji Siepomaga za zorganizowanie zbiórki, że jesteście. Macie moc... trzymajcie tak dalej. Wasza pomoc jest bezcenna i ważna.


Aleks Wojtasik z mamą.

Mój synek urodził się z wrodzonym brakiem małżowiny usznej lewej – Aleks słyszy tylko na prawe uszko i to też nie w taki sposób, jak powinien. Moje dziecko cierpi na niedosłuch, co utrudnia jego rozwój – Aleks mówi, to sukces, jednak nie jest łatwo być dzieckiem z taką wadą jednego z podstawowych zmysłów.

Gdy Aleks skończy 11 lat, możliwa będzie rekonstrukcja małżowiny usznej. Na tę chwilę, szansą dla mojego synka jest zakup aparatu słuchowego i o wsparcie tego celu Was proszę. Czasu mamy niewiele, ponieważ w pierwszym tygodniu lipca dofinansowanie NFZ przestanie być aktualne. Zbieranie środków musimy zakończyć 28 czerwca, dlatego bardzo proszę o pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 48 osób
3 841,06 zł (116,46%)