Tylko doktor Paley może uratować przyszłość Oli! Pomocy!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 800 osób
97 605 zł (103,78%)
Zbiórka na cel
Operacja w Paley European Institute

Aleksandra Sałańska, 13 lat

Sulejówek, mazowieckie

Rozszczep kręgosłupa

Rozpoczęcie: 19 Czerwca 2020
Zakończenie: 5 Sierpnia 2020

10 Lipca 2020, 15:26
Operacja Oli już 12 sierpnia!

Na 12 sierpnia została zaplanowana operacja Oli. Dojdzie do skutku pod warunkiem, że tydzień wcześniej uiścimy pełną kwotę. 

Mamy coraz mniej czasu...

Rodzice Oli bardzo proszą o pomoc. Walczymy!

Ola jest naszym największym szczęściem, motywacją i wzorem do naśladowania. Od momentu jej narodzin wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale wiedzieliśmy też, że zrobimy wszystko, by była zdrowa i szczęśliwa... Nasza walka o to trwa już 13 lat.

Ola ma teraz 13 lat. Kiedy rozmawiamy z nią o operacji, słyszymy jedno – nie boi się jej, bo chce jednego – być sprawna. Wie, że operacja będzie wiązała się z bólem, ale ten ból wynagrodzi jej jedno – sprawność. To my boimy się bardziej, niż ona...

Aleksandra Sałańska

Nasza córeczka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Od pierwszej doby życia walczyliśmy o sprawność Oli – niedługo po porodzie odbyła się pierwsza operacja – operacja plastyki przepukliny. Przez cały czas od urodzenia byliśmy pod opieką szpitali. Po dwóch miesiącach trzeba było operować po raz kolejny, a potem gdy Ola miała 5 lat. 

Ola przechodzi rehabilitację, która pomaga w utrzymaniu jak najlepszego stanu zdrowia. Obecnie chodzi o kulach. W 2019 roku przeszła operację odkotwiczenia rdzenia kręgowego. Od tamtej pory trudności w chodzeniu Oli się powiększyły, ale za to córka zaczęła szybciej rosnąć. To jednak ma swoje konsekwencje...

W maju skierowano nas na konsultację w Paley European Institute. Tam dano nam nadzieję. Ola może zacząć swobodnie chodzić! Koszt takiej operacji znacznie przewyższa jednak nasze możliwości, ale wiemy, że musimy zawalczyć.

Dlatego w akcie desperacji zwracamy się do Ciebie z błaganiem o pomoc!

Uratuj z nami nasze dziecko!

Rodzice Oli

➡️ Weź udział w licytacjach i pomóż Oli: Licytacje dla Oli Sałańskiej na operację

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 800 osób
97 605 zł (103,78%)