Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Pęka mi serce, bo wiem, że sama nie dam rady jej pomóc...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 304 osoby
6 064 zł (100%)
Zbiórka na cel
Turnus rehabilitacyjny

Amelka Wierzchoń, 12 lat

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

wcześniactwo, przykurcze ścięgien Achillesa

Rozpoczęcie: 20 Sierpnia 2018
Zakończenie: 6 Stycznia 2019

To była wielka radość, patrzeć jak pasek na zbiórce Amelki dzięki Wam się zazielenił. Dzięki Waszej pomocy córka mogła skorzystać z intensywnego turnusu, który jest jej tak potrzebny!


Turnus miał bardzo napięty grafik. Amelka miała codziennie 4,5 godziny zajęć (terapia ręki, ćwiczenia chodu, hipoterapia, Si, logopeda, psycholog, dogoterapia, a także ćwiczenia na lokomacie). Było to dla niej bardzo intensywny czas, zwłaszcza że był to pierwszy taki turnus. Amelka nie poddawała się, z chęcią współpracowała z terapeutami. Turnus okazał się bardzo owocny, ponieważ po 2-tygodniach Amelka wyrażała chęć chodzenia, a także pozwalała zakładać sobie ortezy, które są jej tak potrzebne do utrzymania prawidłowej postawy.


Nie ukrywam, że nie udałoby się to gdyby nie Wasza pomoc i zaufanie! Jesteśmy bardzo wdzięczni, jednak boimy się, że brak środków na dalszą rehabilitację sprawi, że to wszystko, co osiągnęła do tej pory, pójdzie na marne. Nie mogę do tego dopuścić, nie ma we mnie zgody na to, by ta ciężka praca przepadła, dlatego jestem tu ponownie i ponownie proszę Was o pomoc, by sprawność była jeszcze bardziej w zasięgu ręki! Zbiórka już niedługo!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 304 osoby
6 064 zł (100%)