Śmierć zagląda nam w oczy! Mamy bardzo mało czasu, by uratować Nastusię...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 18 574 osoby
489 764 zł (100,13%)
Zbiórka na cel
immunoterapia przeciwciałami anty-GD2

Anastazja Okońska, 4 latka

Białystok, podlaskie

Neuroblastoma IV stopnia

Rozpoczęcie: 4 Października 2018
Zakończenie: 5 Listopada 2018

Kochani,

W ubiegłym tygodniu Anastazja zakończyła pierwszy (z pięciu) cykl immunoterapii przeciwciałami anty-GD2. W szpitalu jesteśmy od niespełna trzech tygodni, mimo... Dlaczego przebywamy tak długo? Ponieważ jej organizm się "zbuntował". Nastka przez kilka dni gorączkowała, bardzo spuchła, miała straszną wysypkę na całym ciele, a także bolały ją dłonie i stopy. Trzeba było również wymienić wkłucie centralne, ponieważ to, które miała od początku leczenia odmówiło posłuszeństwa.

Szczerze mówiąc nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać, jak będzie wyglądała immunoterapia. Teraz już wiemy i w naszym odczuciu jest to chyba najgorszy etap leczenia, głównie pod względem samopoczucia Nastki. Jednak pocieszający jest fakt, że zostały jeszcze tylko cztery cykle i podobno każdy następny jest lepiej tolerowany przez organizm.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim Darczyńcom, ponieważ bez Waszego wsparcia nie byłoby możliwe przeprowadzenie immunoterapii, która choć jest ciężka, ratuje życie naszego dziecka..."

Anastazja Okońska

Anastazja Okońska

Anastazja Okońska

29.07.2019

"Jesteśmy już po immunoterapii. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało się zrefundować nam trzy cykle. Czekaliśmy jeszcze na badania kontrolne. Badania wyszły dobrze, z czego niezmiernie się cieszymy! Anastazja w tym momencie nie potrzebuje już rehabilitacji ani dalszego leczenia i mamy nadzieję, że tak już zostanie na zawsze. Życie Nastusi zawdzięczamy dzięki Wam. Dziękujemy z całego serca! ❤️ 

Z racji tego, że Ministerstwo Zdrowia zrefundowało trzy cykle, zdecydowaliśmy się przekazać niewykorzystane środki dla innych dzieci. Wierzymy, że dzięki temu ich los również się odmieni".

–rodzice Natusi

Piękny gest rodziców Anastazji pozwolił zamknąć zbiórki dla Olusia i Weroniki

Dziękujemy! 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 18 574 osoby
489 764 zł (100,13%)