Razem możęmy więcej... Pomóży Olusiowi!

Aneta ABe
organizator skarbonki

Witajcie! Z Platformą "siepomaga.pl" Organizuję zbiórkę charytatywną dla chorych dzieci. Ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sama wrzucam pierwszy grosz. Pamiętajcie o tym, że dobro zawsze wraca-wspomóży, nawet maleńką kwotą.                                                                                                                                                                                              Wsparcie chorych dzieci będzie najlepszym prezentem. Pozdrowienia

 Oluś urodził się o 3 miesiące za wcześnie...za wcześnie by móc normalnie żyć. Jego słaby organizm dwukrotnie zmierzył się z groźną sepsą. Udało mu się przeżyć, ale sam nie potrafi oddychać. Jest podłączony do respiratora. Zbyt wysokie ciśnienie w Jego maleńkiej główce kilkukrotnie spowodowało bardzo silne wylewy krwi do mózgu. Kiepski start zafundował też Olusiowi wcześniacze martwicze uszkodzenie jelit, retinopatię wcześniaczą oraz małopłytkowość. Ten Mały Dzielny Człowiek przeszedł już kilka operacji, ale przed nim kolejne. Rehabilitacja oddechowa może pomóc Olusiowi zacząć samodzielnie oddychać. Niestety jest bardzo kosztowna.

Rodzice Olusia wraz z Jego starszą Siostrzyczką dzielnie o Niego walczą i za wszelką cenę pragną zapewnić mu NORMALNE ŻYCIE...na przekór lekarzom i wszystkim, którzy w to nie wierzą!!!

I My, miejmy nadzieję razem z Wami chcemy o Niego walczyć!!! Pomóżmy Mu, bo już dość się nacierpiał i pamiętajmy, że DOBRO POWRACA! :)

Wsparli

20 zł

Aneta ABe

na dobry poczatek chociaz tyle...
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
20 zł Wsparła 1 osoba CEL: 200 ZŁ