Pomagamy Son Goku uczynić świat dzieci lepszym.

anime24
organizator skarbonki

Tak jak Goku walczył o dobro całej galaktyki tak i my uczyńmy świat lepszym.

 

Przekażmy część naszej finansowej energii by dokonać prawdziwej zmiany, by pomóc dzieciom! Nie ma znaczenia jak wiele, nawet mała suma zebrana w wielką genki dame naszych serc, może na zawsze zmienić czyjeś życie!

 

Razem z fundacją "Mam Serce" pokażmy jak wielkie serce mają poplecznicy Goku, niech songo będzie z nas wszystkich dumny!

 

Czy zbierzemy ponad 9 000?

Akcja organizowanych przez prawdziwych pasjonatów japońskiej kultury popularnej, dla ludzi którzy wierzą w walkę o dobro wszechświata.

Kilka słów o samej fundacji

Fundacja „Mam serce” jako jedna z nielicznych w Polsce skutecznie pomaga dzieciom najbardziej dotkniętym przez los – tym, które walczą o życie oraz tym, które tę walkę wygrały, ale mocno ucierpiały na zdrowiu. Ratujedzieci z wadami serca, z nowotworami, z ciężkimi wadami genetycznymi, dla których możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały i co do których diagnoza lekarzy jest jedna: „proszę się przygotować na najgorsze”. Oni jednak wiedzą, że poza granicami naszego kraju są szpitale i lekarze,dla których nie ma rzeczy niemożliwych i wspólnie z rodzicami podejmują walkę o życie ich dziecka. Niestety często jest to również walka o ogromne koszty zagranicznych operacji. Świadomość, że oddaliśmy nasze pieniądze na rzecz ratowania życia dzieci a nie na bliżej nieokreślone cele jest bezcenna!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

3 zł

Anonimowy Pomagacz

4 zł

Wpłata anonimowa

X zł

Anonimowy Pomagacz

By żyło się lepiej :3
52,63 zł

Anonimowy Pomagacz

Jako setny do pełnego 1000 zł
5 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
12%
1 084 zł Wsparło 110 osób CEL: 9 000 ZŁ