Pomagamy Son Goku uczynić świat dzieci lepszym.

anime24
organizator skarbonki

Tak jak Goku walczył o dobro całej galaktyki tak i my uczyńmy świat lepszym.

 

Przekażmy część naszej finansowej energii by dokonać prawdziwej zmiany, by pomóc dzieciom! Nie ma znaczenia jak wiele, nawet mała suma zebrana w wielką genki dame naszych serc, może na zawsze zmienić czyjeś życie!

 

Razem z fundacją "Mam Serce" pokażmy jak wielkie serce mają poplecznicy Goku, niech songo będzie z nas wszystkich dumny!

 

Czy zbierzemy ponad 9 000?

Akcja organizowanych przez prawdziwych pasjonatów japońskiej kultury popularnej, dla ludzi którzy wierzą w walkę o dobro wszechświata.

Kilka słów o samej fundacji

Fundacja „Mam serce” jako jedna z nielicznych w Polsce skutecznie pomaga dzieciom najbardziej dotkniętym przez los – tym, które walczą o życie oraz tym, które tę walkę wygrały, ale mocno ucierpiały na zdrowiu. Ratujedzieci z wadami serca, z nowotworami, z ciężkimi wadami genetycznymi, dla których możliwości leczenia w Polsce już się wyczerpały i co do których diagnoza lekarzy jest jedna: „proszę się przygotować na najgorsze”. Oni jednak wiedzą, że poza granicami naszego kraju są szpitale i lekarze,dla których nie ma rzeczy niemożliwych i wspólnie z rodzicami podejmują walkę o życie ich dziecka. Niestety często jest to również walka o ogromne koszty zagranicznych operacji. Świadomość, że oddaliśmy nasze pieniądze na rzecz ratowania życia dzieci a nie na bliżej nieokreślone cele jest bezcenna!

Wsparli

52,63 zł

Anonimowy Pomagacz

Jako setny do pełnego 1000 zł
50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Wpłata anonimowa

25 zł

Wpłata anonimowa

24 zł

Anonimowy Pomagacz

"Pamiętaj jesteś Goku, możesz wszystko." Piccolo
20 zł

Tajemniczy M

Wiem, że to nie za dużo, pomogę jak się da, gdy tak inni ludzie zrobią to zbierzemy naprawdę dużo pieniędzy i pomożemy naprawdę wielu ludziom!:).

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
12%
1 084 zł Wsparło 110 osób CEL: 9 000 ZŁ