Nieuleczalna choroba nie może odebrać nadziei! Pomóż!

Anna Chełmińska

Nieuleczalna choroba nie może odebrać nadziei! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211003
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Terapia i leczenie wspomagające walkę z boreliozą

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne
Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Anna Chełmińska, 47 lat
Warszawa, mazowieckie
Borelioza
Rozpoczęcie: 19 Lipca 2022

Opis zbiórki

Wiem, że człowiek jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim, jeśli tylko jest zdrowy. Niestety, gdy przychodzi choroba, jak nigdy wcześniej uświadamia sobie, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. Choroba jest jak nieproszony gość, który wchodzi do naszego życia, o nic nie pytając. Co gorsza, potrafi z nami pozostać do końca życia, stając się uciążliwym lokatorem. 

Mam na imię Ania. Od lat choruję przewlekle na kilka infekcji odkleszczowych, niedoczynność tarczycy, a także zmagam się z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi, które najprawdopodobniej nie odpuszczą już nigdy. Choć mam świadomość, z jak trudnym przeciwnikiem walczę, nie opuszcza mnie nadzieja, że jeszcze będzie dobrze. 

Wielokrotnie szukałam specjalisty, któremu bym zaufała, który byłby w stanie mi pomóc. To jednak wiązało się z wydatkami, na które chora osoba, po prostu nie ma środków. Chciałabym poczuć się dobrze, nie bać się jutra, wierzyć w to, że choroba nie zawładnie całym moim światem. Dlatego zdecydowałam się prosić o pomoc, o wsparcie, które pozwoli mi nie tracić nadziei! Każda złotówka będzie dla mnie niezwykle cenna!

Anna

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211003
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki