Anie śpieszą na ratunek!

Anny, Anie, Anulki
organizator skarbonki

Drogie Anny,

ale też panowie zakochani w Aniach, rodzice niewidzący świata poza swoimi córeczkami Anulkami i wszyscy, którzy 26 lipca planują świętować imieniny Anien!

Śpieszymy na pomoc 18-miesięcznej Ani, której początki na tym świecie były trudne – dwukrotne owinięcie pępowiną, potem sepsa. Po pół roku ciągłej walki o życie, koszmar w końcu miał się zakończyć. Wtedy zdiagnozowano u niej mukowiscydozę – nieuleczalną, śmiertelną chorobę.

Rozpoczynamy ogólnopolską imieninową mobilizację. Pokażmy, że Anny mają wielką MOC! W końcu jest to nie tylko najpiękniejsze, ale też najpopularniejsze imię w Polsce (jest nas ponad 1.000.000), więc do boju Anki!

Przyjmujemy życzenia, upominki TU na zbiórce dla Ani. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie małej Ani. Pomóżmy!

Niech Wam Anie miłe będą :)

Dziękujemy,

Wasze Anki, Anie, Anulki

Wsparli

100 zł

Monika

BibiAnno, z okazji Twoich imienin :) Mam nadzieję, że poczułaś się szczęśliwa i dumna z tego, że pomogłaś :) . Podaj dalej
100 zł

wendy

Mam córkę Anię, już dorosła, piękna , zdrowa. Ale jak sie urodziła, też walczyła o życie w inkubatorze. Zdrowiej szybko Aneczko !
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Aniołku, dziś jest Twój dzień, więc życzę Ci 100 lat pięknego, słonecznego i pełnego miłości życia. Wierzę, że tak właśnie będzie.
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj sie Aniu! Buziaki
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Będzie dobrze!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Aniu, z najlepszymi życzeniami imieninowymi - ZDRÓWKA! Tata też Ani

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
9%
979 zł Wsparły 34 osoby CEL: 10 000 ZŁ