Zbieramy na autobus-Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okol...

Zbieramy na autobus- Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okolic bezpiecznie dojechać do szkoły.

Tym razem potrzebna jest twoja pomoc. Od przeszło 25 lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu - organizacja pozarządowa pożytku publicznego prowadzi unikalną w regionie Polski profesjonalną działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego najciężej niepełnosprawnych dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Każde dziecko, niezależnie od niepełnosprawności ma zagwarantowane prawo do edukacji. W przypadku dzieci niepełnosprawnych prawo to obejmuje również bezpłatny dojazd dzieci do szkół, specjalnie do tego przygotowanymi samochodami.

Apelujemy zatem o pomoc, która umożliwi nam wymianę zużytego już samochodu, zagrażającego bezpieczeństwu przewożonych dzieci. Dzieci, które są nim dowożone pochodzą z bardzo biednych rodzin, głównie z terenów wiejskich, rodziny te  nie posiadają własnych samochodów.  

Spraw, aby na ich twarzach zagościła radość  i aby czuły  się bezpiecznie podczas dowozu na zajęcia. Nie pozwól aby nie miały tej szansy.

Liczy się dla nas każda nawet najdrobmiejsza kwota!!!

Wsparli

30 zł

Paweł

Powodzenia ! Pozdrowienie z Bydgoszczy!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Dużo zdrówka dla podopiecznych i opiekunów :)) Pozdrawiam serdecznie
50 zł

Anonimowy Pomagacz

80 zł

B. Litwajtis

Powodzenia.
20 zł

Dziadek z Poznania

Pokaż więcej

0,39%
980 zł Wsparło 25 osób CEL: 250000 ZŁ