Zbieramy na autobus-Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okol...

Zbieramy na autobus- Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okolic bezpiecznie dojechać do szkoły.

Tym razem potrzebna jest twoja pomoc. Od przeszło 25 lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu - organizacja pozarządowa pożytku publicznego prowadzi unikalną w regionie Polski profesjonalną działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego najciężej niepełnosprawnych dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Każde dziecko, niezależnie od niepełnosprawności ma zagwarantowane prawo do edukacji. W przypadku dzieci niepełnosprawnych prawo to obejmuje również bezpłatny dojazd dzieci do szkół, specjalnie do tego przygotowanymi samochodami.

Apelujemy zatem o pomoc, która umożliwi nam wymianę zużytego już samochodu, zagrażającego bezpieczeństwu przewożonych dzieci. Dzieci, które są nim dowożone pochodzą z bardzo biednych rodzin, głównie z terenów wiejskich, rodziny te  nie posiadają własnych samochodów.  

Spraw, aby na ich twarzach zagościła radość  i aby czuły  się bezpiecznie podczas dowozu na zajęcia. Nie pozwól aby nie miały tej szansy.

Liczy się dla nas każda nawet najdrobmiejsza kwota!!!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Edyta

20 zł

Bartłomiej Litwajtis

Oby się udało.

Pokaż więcej

Wsparło 25 osób
980 zł (0,39%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość