"Miej serce i patrz w serce" - pomoc dla kobiet i dzieci z ośrodków w...

Są wśród nas osoby, które w trosce o bezpieczeństwo zmuszone były  lub będą  musiały opuścić swój dom. Schronienie znalazły już lub wkrótce znajdą w ośrodkach dla ofiar przemocy czy ośrodkach dla samotnych matek. Duża część z tych  kobiet i dzieci -  to mieszkańcy naszych placówek.

Kobietom i dzieciom, przebywającym w naszych placówkach staramy się, oprócz schronienia, stworzyć namiastkę domu, w którym mogą  poczuć atmosferę ciepła, radości, bezpieczeństwa i odbudować poczucie własnego znaczenia oraz nadać sens wartościom cenionym w życiu przez ludzi. Nie mogąc spędzać tych świat we własnym domu przynajmniej przez chwilę chcą zapomnieć o swoim rozgoryczeniu i  niespełnieniu. W tych szczególnych chwilach chcemy podejmować wszelkie działania, aby zapewnić podopiecznym pogodę ducha, wzmocnić ich przekonania o możliwości wyjścia z trudnych sytuacji życiowych i dostarczyć im niezapomnianych chwil prawdziwego szczęścia.

Dla nich właśnie (około 80 kobiet i dzieci) chcemy w tym okresie zebrać środki finansowe, które  pozwoliłyby  nam na zakup prezentów świątecznych, ubrań, odzieży, butów, pościeli, art. higienicznych oraz tych wszystkich rzeczy, które moglibyśmy przekazać najbardziej potrzebującym, aby nie czuli się gorsi, mniej obdarowani i opuszczeni przez los, Boga i drugiego człowieka.

Dzięki przyłączeniu się do naszej zbiórki możesz sprawić, że na dziecięcych twarzach i ich matkach  pojawi się bezcenny uśmiech i chwila refleksji, ze może ten świat nie jest wcale taki zły.

Nawet najdrobniejsza wpłata będzie ogromnym darem Twojego serca dla tych, którzy najbardziej go potrzebują. 

Poza tym potrzeby naszej Organizacji są ogromne. Opłaty za artykuły dydaktyczne, promocyjne, biurowe, transport, telefony i niezbędne doposażenie do placówek - na rzecz naszych podopiecznych nie sposób zaspokoić nam tylko z otrzymywanych dotacji. Tzw. środki własne to kropla w morzu potrzeb. Liczymy więc na dodatkowe wsparcie Ludzi, którym Los innych przyświeca w codziennych i niecodziennych akcjach pomocowych.

Bądź z Nami i otwórz swoje serce !

             Możesz także przeznaczyć swój 1% podatku za 2014 r.

                                      KRS  0000119136

Więcej o Nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/OsrodekDom?fref=ts

https://www.facebook.com/Etezja?fref=ts

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

:-)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Gorące pozdrowienia dla pracowników ośrodka Etezja. Macie OGROMNE SERCA. SR
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Patrzac w oczy dziecka widzimy nasza przyszlosc.
10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

trzymamy kciuki za zbiórkę, powodzenia. KP i PP
10 zł

Anonimowy Pomagacz

POWODZENIA w swoich działaniach !!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
Wsparło 9 osób
345 zł (4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość