Uciec chorobie... do bajkowego raju

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 74 osoby
3 010 zł (100,33%)
Zbiórka na cel
Wyjazd do Disneyland

Fundacja Mam Marzenie

Lublin, lubelskie

Rdzeniowy zanik mięśni

Rozpoczęcie: 26 Kwietnia 2015
Zakończenie: 20 Lipca 2015

Krzyś na pewno zapamięta wyjazd do Francji na długo. Byliśmy tam 4 dni, a atrakcji mieliśmy mnóstwo. Krzyś pojechał do Paryża z mamą i jeszcze dwoma podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie. Już od samego początku chłopiec był podekscytowany lotem samolotem, bo to był jego pierwszy raz, kiedy wyjeżdżał za granicę.
Zostaliśmy ugoszczeni przez Polonię mieszkającą w Paryżu, otoczyli Krzysia i dziewczynki wspaniałą opieką. W końcu pojechaliśmy do tak wyczekiwanego Disneylandu! Spędziliśmy tam cały dzień, od otwarcia, aż do nocnych fajerwerk. Najwięcej emocji wzbudziła u Krzysia kolejka "Dziki Zachód". Mimo że najpierw troszkę się bał, na sam koniec poszliśmy na nią jeszcze raz. Chłopiec wypróbował prawie wszystkie atrakcje. Bardzo podobała mu się również gra zręcznościowa u BuzzAstrala oraz jazda samochodami po torze. Obejrzał też paradę postaci Disneya, które śpiewały przeróżne piosenki. Kiedy już trochę zmęczyliśmy się zabawą, zjedliśmy lunch w restauracji Star Wars! Na sam koniec obejrzeliśmy przepiękny pokaz iluminacji i sztucznych ogni. Zabawa była znakomita, ale też bardzo wyczerpująca.

Niestety wyjazd szybko dobiegł końca i następnego dnia wróciliśmy do Polski. Jednak kto wie, czy Krzyś nie wróci tam kiedyś jeszcze raz? Disneyland jest świetną rozrywką dla osób w każdym wieku.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 74 osoby
3 010 zł (100,33%)