bardzo boli Zuzie

sosenka81
organizator skarbonki

 Kochani!

8 kwietnia obchodzę swoje kolejne już 26 urodziny ;) co roku życzycie mi szczęścia i spełnienia marzeń. Co roku za Wasze życzenia serdecznie dziękuję i jestem bardzo szczęśliwa, że tak wiele osób tak dobrze mi życzy. W tym roku z okazji swoich urodzin organizuję wśród rodziny i znajomych zbiórkę pieniędzy na leczenie dzielnej Zuzi. Nic bardziej mnie nie uszczęśliwi jak drobny datek dołączony do życzeń. Kwota potrzebna na leczenie Zuzi jest przerażająco wielka, ale wierzę, że każda złotówka zbliża nas do celu. Nie proszę o wiele - niech to będzie 1zł, 2 zł czy 5zł.

Nie potrafię sobie nawet wyobrazić jak cierpi mała Zuzia i jak cierpią jej rodzice znajdując się w tak beznadziejnej wydawałoby się sytuacji. Skoro pojawiła się szansa, aby pomóc dziewczynce to trzeba to zrobić i tyle. 

Nie potrzebuję prezentów, kwiatów ani słodyczy więc zamieńcie je proszę na drobny datek dla Zuzi. Jeśli możecie odmówić sobie jakiejś drobnej przyjemności to proszę zróbcie to a zaoszczędzone pieniążki przekażcie na ten cel. 

Z góry dziękuję

Ewa

Wsparli

500 zł

Anonimowy Pomagacz

Od Mateusza dla Zuzki
120 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Dzielna z Ciebie dziewczynka.
50 zł

Wpłata anonimowa

Od Antosia dla Zuzi!!!
50 zł

Wpłata anonimowa

Trzymaj się Kochana Zuziu!!!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
118%
830 zł Wsparło 6 osób CEL: 700 ZŁ