By mieć sprawną przyszłość w zasięgu ręki

Bartłomiej Koszczyc
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Zakup pionizatora

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Bartłomiej Koszczyc, 6 lat
Sosnowiec, śląskie
Mózgowe porażenie dziecięce, padaczka, niedosłuch obustronny
Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2021
Zakończenie: 28 Stycznia 2022

Rezultat zbiórki

Kochani,

udało nam się zakupić pionizator aktywny dla Bartusia, a to wszystko dzięki Wam! Dzięki Waszym ogromnym sercom!

Uwierzyłam, że Bartuś nie jest Wam obojętny i że wspieracie nas, jak tylko możecie. Wierzę również w to, że dobro powraca i życzę Wam tego powrotu z podwojoną siłą. 

Dziękuję, dziękuję, dziękuję
mama Bartusia

Opis zbiórki

Bartuś jest wesołym, uśmiechniętym chłopczykiem, który nie zdaje sobie sprawy, że różni się od innych dzieci... Niestety mózgowe porażenie dziecięce stawia przed nim bariery, które intensywnie próbujemy pokonać. Do tego obustronny niedosłuch utrudnia nam komunikację. W Maju skończy 4-latka, a w dalszym ciągu walczymy o to, żeby chociaż usiadł... Bartuś jest dzieckiem leżącym, aczkolwiek jest bardzo ciekawy świata. Dużo chce, mało potrafi... Czterokończynowe porażenie i padaczka sprawiły, iż Bartek musi być intensywnie rehabilitowany. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć jakiekolwiek rezultaty.

Chciałabym prosić o wsparcie w zbiórce na pionizator dynamiczny, dzięki któremu Bartuś będzie przyjmował odpowiednią postawę, a przy okazji będzie mógł zaspokajać swoją ciekawość otoczenia. Intensywna rehabilitacja to także turnusy, z których można najwięcej wyciągnąć, lecz są one bardzo kosztowne. Każda wpłacona złotówka daje Bartusiowi szanse na lepsze jutro... 

Dziękuję, mama Bartka - Magdalena

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki