Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii & Biznes Boxing Polska

Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii & Biznes Boxing Polska

Już 28 marca odbędzie się Charytatywna Gala Boksu Fundacji Legii i Biznes Boxing Polska. Celem imprezy jest zebranie pieniędzy na prowadzone przez Fundację Legii projekty edukacyjne oraz wsparcie dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem.

Fundacja Legii tworzy i realizuje długofalowe programy edukacyjne i pomocowe, które sprawiają, że życie podopiecznych Fundacji i ich rodzin zmienia się na lepsze. Daje im siłę uwierzyć w siebie i zwyciężać.

Fundacja Legii m.in. opiekuje się świetlicami środowiskowymi skupiającymi dzieci z najuboższych lub dysfunkcyjnych domów, wspiera wyjazdy wakacyjno-rehabilitacyjne i inne inicjatywy, które poprawiają ich codzienną egzystencję. Ważną częścią działalności fundacyjnej są autorskie projekty edukacyjne: „Celuj w Zdrowie” – promujący zdrowy tryb życia wśród najmłodszych, „Korki z Legią” pomagające maturzystom z problemami edukacyjnymi i finansowymi przygotować się do egzaminu dojrzałości oraz „Szkoła Językowa”, gdzie podopieczni Fundacji z warszawskiej Pragi uczą się języków obcych.

Zanim dojdzie do ringowych starć między celebrytami, managerami, prawnikami, przedsiębiorcami i innymi uczestnikami, zawodnicy odbędą 8 tygodni ciężkich treningów bokserskich. W tym czasie każdy z nich będzie wspierał Fundację Legii poprzez indywidualną zbiórkę na portalu charytatywnym Siepomaga.pl. Zawodnicy biorący udział w Gali będą mieli możliwość nauczenia się techniki boksu, przygotowania życiowej formy, przeżycia wspaniałych chwil w ringu i – przede wszystkim – wsparcia edukacji potrzebujących dzieci. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, walki będą się toczyć w dużych rękawicach i w kaskach. 

Zależy nam, aby uczestnicy czuli wsparcie od bliskich nie tylko na Gali, ale również w trakcie samych treningów i prowadzonych w tym czasie zbiórek na ich indywidualnych kontach Siepomaga. Liczy się każda wpłata!

Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Legii
Darowizny trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Legii

Skarbonki Pomagaczy

Uczestnicy wydarzenia zebrali razem
8 207 zł
Wesprzyj