Jakub Suchanek Polski Holding Inwestycyjny S.A.

Moi Drodzy,
3 października stoczę pojedynek w formule boksu amatorskiego podczas kolejnej już Gali Białych Kołnierzyków, organizowanej przez Biznes Boxing Polska.

Jest to wspaniałe, charytatywne wydarzenie w niecodziennej formie, które potrzebuje Waszego wsparcia, celem pomocy innym.

Przygotowywanie się do walki przypomina „pracę pod presją czasu”, ponieważ to jedynie kilkanaście obligatoryjnych treningów (oczywiście ta liczba może być większa, ale czas jednakowy), które mają przygotować zawodnika do zaprezentowania się przed publicznością tak, aby wydarzenie było ciekawe, a satysfakcja z osiągnięć ringowych przynajmniej zadowalająca.

Dobroczynny  wydźwięk eventu skłania do refleksji mimo tego, jak bardzo dynamicznym sportem jest boks.  Zdecydowałem się na to wyzwanie,  ponieważ nie  wszystko w przestrzeniach towarzyszących życiu zawodowemu, musi być podyktowane chęcią zwiększenia kluczowych wskaźników komercyjnych. Może również  stanowić cel ukierunkowany na pomoc innym  nie jednostkową, ale gruntującą poczucie jedności we wspólnym działaniu, dając znacznie większe, nieograniczone możliwości.
Realizując kolegialny, dobroczynny cel, zapraszam  do aktywnego uczestnictwa w zbiórce, która trwa obecnie, na rzecz Fundacji Siepomaga.pl.  Dochód przeznaczony zostanie na sprzęt medyczny do szpitali dziecięcych na terenie Wielkopolski.

Ważna  jest  każda zaangażowana kwota, każdy gest, każde udostępnienie oraz przekazanie informacji dalej. 

Siła  i potencjał drzemie w jedności oraz  dążeniu do wspólnych celów, które nie mają granic.

Jestem przekonany, że dzięki Waszemu wsparciu osiągniemy sukces, którego miarą będzie kawałek serca dla Dzieci, który damy od siebie.

Liczę na Was

Darowizny z tej skarbonki trafiają na fundację
Fundacja Siepomaga
Darowizny z tej skarbonki trafiają bezpośrednio na fundację
Fundacja Siepomaga

Wsparli

1 111 zł

Kuba dla nas wygrałeś :)

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

4 zł

Wpłata anonimowa

500 zł

Wpłata anonimowa

No Kuba, życzę powodzenia :) K.H.S.

Pokaż więcej

115%
5 781 zł Wsparło 20 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj