12 lat i 14 operacji... Wojowniczka Bianka potrzebuje Twojej pomocy!

Bianka Legutko

12 lat i 14 operacji... Wojowniczka Bianka potrzebuje Twojej pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0400945
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Bianka Legutko, 13 lat
Marcinkowice, małopolskie
Wrodzony niedorozwój lewego uda, aplazja strzałki lewej, niestabilność stawo kolanowego lewego
Rozpoczęcie: 28 Listopada 2023
Zakończenie: 29 Maja 2024

Opis zbiórki

Bianka ma zaledwie 12 lat, a przeszła już 14 operacji! Wszystko po to, by kiedyś stanąć na równych nogach i móc spełniać marzenia. Tylko z Waszą pomocą ma szansę to zrobić! Prosimy o pomoc!

Po urodzeniu noga naszej córki wyglądała jak mała płetwa. Operacje, intensywna rehabilitacja, zaopatrzenie ortopedyczne, leczenie chorób współistniejących. Wszystko to pozwoliło Biance zbliżyć się do sprawności. Droga do niej jest jednak daleka...

Bianka Legutko

Ostatnio nasza dzielna dziewczynka przeszła 14. operację. Wyłamano jej kość, a na nogę założono specjalne urządzenie. Ma to pomóc w procesie wydłużania i korekcji lewej nogi. To zajmuje jednak dużo czasu i wiąże się z ogromnym bólem… To okropne patrzeć jak córka cierpi, ale wiemy, że to jedyna droga do osiągnięcia przez nią sprawności.

Największym marzeniem Bianki jest zostanie panią weterynarz. Chce pomagać wszystkim zwierzętom, a my wierzymy, że to piękne marzenie może się spełnić. 

Bianka Legutko

Leczenie naszego dziecka przewyższa nasze możliwości finansowe. Wydatków jest tak dużo. Wizyty, dojazdy, rehabilitacja, potrzebne sprzęty. A przecież to nie jedyne wydatki potrzebne do codziennego funkcjonowania. Kredyt goni kredyt… Mieszkamy w domu cioci Bianki, ponieważ ogromne koszty walki o sprawność córki uniemożliwiają nam postaranie się o własny dach nad głową. I tak mija rok za rokiem, a koszty leczenia rosną. 

Dlatego z całego serca prosimy o wsparcie! Wierzymy, że dobro wróci do Ciebie, kiedy będziesz w potrzebie! Z góry dziękujemy w imieniu swoim i Bianki!

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0400945
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki