Bieg o przyszłość

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 17 osób
521 zł (1,23%)

Rozpoczęcie: 7 Maja 2014
Zakończenie: 31 Grudnia 2014

Sportowe emocje, wytrwałość i finansowa cegiełka mogą uratować życie.
 


Pokonałeś setki kilometrów, wylałeś litry potu, pokonałeś słabości na treningu, oddałeś serce podczas startu. Jesteś biegaczem. Przekraczając linię mety wiesz, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, pokonać każdą ze słabości – ból, kolkę, zadyszkę.

 


Rozkręcasz się i cały czas podwyższasz poprzeczkę. Czasem jednak dopada Cię myśl: bieganie jest ważne dla mnie i moich najbliższych, ale co zrobić, żeby stało się pomnikiem, czymś, co docenią inni? Twój sukces i motywacja do jeszcze większego wysiłku oraz poświęcenia mogą przynieść realną pomoc komuś potrzebującemu. Twój bieg może nabrać nowego sensu. W jaki sposób? To bardzo proste.

 


Zostań zawodnikiem Drużyny Przyszłości. Przyłącz się do akcji Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i… wybiegaj dzieciom przyszłość! Wybierz jednego z naszych podopiecznych i zadedykuj mu swój start.  Napisz e-mail do swoich znajomych, opowiedz im o tym, czego dokonasz i zaproś do śledzenia akcji za pośrednictwem portali społecznościowych. Dzięki swojej nieustępliwości, charyzmie i wytrwałości w dążeniu do celu możesz również zmotywować przyjaciół do wsparcia finansowego akcji. Wystarczy, że zorganizujesz zbiórkę środków na leczenie lub rehabilitację podopiecznego. Z siepomaga.pl to proste, jak zawiązanie sznurowadeł.
 


 Piękno tej idei polega na doskonałym połączeniu przyjemności z biegania i bezinteresownego pomagania — mówi Krzysztof Sobczak z Olsztyna, jedyny dotąd Polak, który przebiegł morderczy Jungle Marathon 2013 w Brazylii, żeby pomóc dwóm ciężko chorym chłopcom.Sportowe emocje, endorfiny i finansowa cegiełka mogą uratować komuś życie! Nie wahaj się i dołącz do nas! Liczy się każda pomoc, najmniejszy gest, cegiełka, poświęcenie, które pomogą dzieciom odzyskać zdrowie. Trzeba walczyć do końca!Dyrektor, student, handlowiec, nauczyciel, informatyk — różni ludzie, różne profesje. Połączyła ich jedna pasja. Bieganie. Teraz może połączyć nas również jeden cel: pomaganie poprzez bieganie. Uprawiając sport, robimy prezent głównie sobie i własnemu zdrowiu. Zaraź swoją pasją znajomych, przyjaciół I sąsiadów! Wspomóżmy tych, którzy nie mogą o własnych siłach stanąć na starcie biegu o swoją przyszłość.

 

 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 17 osób
521 zł (1,23%)