5 kilometrów pomocy

Twoje 5 kilometrów w Biegu po Oddech!

Już 2 września, w stolicy Tatr, po raz trzeci na starcie charytatywnego wydarzenia, spotkają się biegacze z całej Polski, którym prześwieca wspaniały cel – pomoc chorym na mukowiscydozę. Biegnąc razem z nami w Zakopanem, pomagasz naszym podopiecznym w zakupie leków oraz sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Dla chorych na mukowiscydozę pokonanie dystansu 5 kilometrów to naprawdę wielkie wyzwanie, dla wielu nadal pozostające w sferze nieosiągalnych marzeń.

Spełnij ich marzenia i wesprzyj finansowo naszą skarbonkę. 

Kwota 10 zł to 1 kilometr wirtualnego biegu.

A Ty ile kilometrów dorzucisz do naszej skarbonki ?

Tak więc...

na spacerze, na rowerze, w górach, czy nad morzem - liczymy na Twoje wsparcie !

Możesz również spotkać się z nami już 2 września 2018 roku w Zakopanem na starcie III Biegu po oddech. Zapisy na: www.bieg.oddychaj.pl Każdy zakupiony pakiet startowy to cegiełka wsparcia dla naszych podopiecznych.

Kochani warto,

W Polsce 2 000 osób toczy nierówna walkę z ciężką i nieuleczalną chorobą, jaką jest mukowiscydoza.

Od ponad 30 lat zabiegamy o to, by jakość życia chorych na mukowiscydozę była coraz lepsza i bliższa standardom europejskim. Pomagamy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wspieramy i realizujemy programy pomocowe dla ponad 1700 podopiecznych.

Ratujemy życie chorym organizując przeszczepy płuc za granicą, jak również współfinansując drogie leczenie poprzeszczepowe, finansujemy zakup leków dla osób w trudnej sytuacji życiowej oraz zakupujemy i bezpłatnie wypożyczamy  sprzęt medyczno – rehabilitacyjny.

Prowadzimy projekty domowej rehabilitacji oraz nieprzerwanie wspieramy finansowo ośrodki specjalizujące się w leczeniu mukowiscydozy w całej Polsce.

Dziekujemy :-)

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Kochani! Dacie radę :)
Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,27%
100 zł Wsparła 1 osoba CEL: 37 000 ZŁ