Biegamy dla Dzieciaków

Wolontariusze Kompanii Piwowarskiej
organizator skarbonki

Kim jesteśmy? :)

Łamiemy stereotypy korporacyjnych pracowników biurowych ;)

Jesteśmy zbiorem ludzi pracujących w różnych działach i na różnych stanowiskach. W pracy jesteśmy kolegami, na trasie biegu, przyjaciółmi!

Już za 5 dni, będzie można nas dopingować w .

Startujemy nie tylko dla siebie. Nie tylko dla własnej satysfakcji pokonujemy te mordercze dystanse.

Naszym celem jest, udowodnić, że każdy jest w stanie pokonać własne słabości. Chcemy spopularyzować i upowszechnić bieganie, jako najprostszą formę rekreacji.

Jesteśmy gotowi na wyzwania, i chętnie zarazimy innych naszym optymizmem i chęcią do zrobienia czegoś wielkiego, czym jest udział w Maratonie/Półmaratonie.

Jako grupa Maratończyków  wchodzimy w skład Wolontariuszy Kompanii Piwowarskiej i tworzymy Ekipę, która „Biega i pomaga” :).

Przy każdej okazji, gdy mamy możliwość przebiec, choć kilometr, wybieramy cel charytatywny, na który zbieramy fundusze, co jeszcze bardziej nas motywuje do biegu na tym długim dystansie.

Swoim udziałem wsparliśmy:

Podczas 7 PółMaratonu w Poznaniu, wolontariusze KP,, pod patronatem Lecha Pilsa pobiegną tym razem dla Stowarzyszenia „Uśmiech dziecka” z Jastrowia.

Pod skrzydłami stowarzyszenia są dwie socjalizacyjne placówki opiekuńczo-wychowawcze o nazwach "Dzwoneczek" i "Zaczarowany Domek". W obu placówkach jest 28 wychowanków w wieku od 4 do 21 lat.

W grudniu 2013 roku, kilka osób z Kompanii Piwowarskiej odwiedziło dzieciaki w Jastrowiu i pomogło wymalować jedno z pomieszczeń w ramach akcji „Kolorujemy”.

Zapis z tej akcji możecie obejrzeć poniżej.

Tym razem grupa ponad 30 osób pobiegnie w Poznańskim Półmaratonie specjalnie dla dzieciaków.

Uzyskane środki pomogą  w zabezpieczeniu wszelkich niezbędnych potrzeb dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej w Jastrowiu.

Trzymamy kciuki za naszych biegaczy, również tych startujących za granicą :):

Jarosław Kudła podczas maratonu w Rzymie 3.2014.

Wszystkim ofiarodawcom w imieniu dzieci mówimy już dziś - WIELKIE DZIĘKI ;)

Team: Wojciech Moliński, Maciej Król, Andrzej Charubin, Arkadiusz Superczyński, Bartłomiej Pietralik, Bartosz Kowalski, Bartosz Stołecki, Bronisław Patecki, Cezary Hasiec, Dagmara Płoskonka, Dariusz Lisiak, Grzegorz Kowalski, Grzegorz Południak, Jacek Studziński, Jarosław Kudła, Janusz Szulc, Łukasz Biedermann, Marek Knopkiewicz, Marek Spychała, Mateusz Argasiński, Mateusz Banach, Radosław Pawlak, Robert Zakrzewski, Ryszard Jesse, Szymon Grzechulski, Szymon Kępa, Tomasz Ławrynkiewicz.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do biegania i/lub pomagania.

Razem zostawmy ślad w Poznaniu :)

Pozdrawiamy

Maratończycy

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Pozostawcie ślad w Poznaniu! :)
10 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio do
86%
430 zł Wsparło 10 osób CEL: 500 ZŁ