Biegniemy dla Julii i Natalii

Roman
organizator skarbonki

BIEGNIEMY DLA JULII I NATALII

Julia i Natalia od 22 lat chorują na mukowiscydozę. Od 22 lat, bo tyle właśnie mają. Żyją i walczą, jak najwspanialsze bohaterki, by mieć normalne życie z odrobiną usmiechu na twarzy. Oprócz mukowiscydozy obie dziewczyny cierpią na inne choroby i dolegliwości. Zbierają na lek. Lek dostępny w Polsce, ale nie refundowany. Kwota ponad 1 800 000 zł. Ten lek to dla Nich wybawienie. Możliwość lepszego życia, bardziej normalnego, niż zamknięcie w domu i podłączenie do tlenu, bez którego nie mogą żyć.Mają wiarę i nadzieję,że się uda.
I wiecie co jeszcze chcą? Zaśpiewać piosenkę: „Piosenkę z nadzieją”
„...Wiara, nadzieja, miłość. Nie jestem inny niż ty. To samo dziś mi się śniło. To samo w sercu się tli… Wiara, nadzieja, miłość. Nie jesteś na świecie sam. Kiedy się ma przyjaciela. Słodka jest każda łza… Żeby spełniały się marzenia. Żeby się lepszym stawał świat. I nabierały wciąż znaczenia te słowa, które każdy zna… Wiara, nadzieja, miłość bez siebie nie mogą żyć. Warto się czasem postarać i czasem warto śnić...”
Mają marzenia. Dajmy im je !!!!

Roman

23 października (sobota) dwóch biegaczy amatorów, Marcin i Roman, podejmą małe wyzwanie biegowe, by dzięki temu nagłośnić zbiórkę funduszy na leki i rehabilitację Julii i Natalii oraz problemów z leczeniem osób chorych na mukowiscydozę.

Przebiegną trasę z Drawska Pomorskiego do Barwic, bocznymi drogami, m.in. przez Zarańsko, Cieszyno, Warniłęg, Bolegorzyn, Chłopowo, Przybkowo. O godzinie 08.00 wyruszą z Drawskiego Placu Konstytucji, by około godz.14.00-15.00 zakończyć bieg na Placu Wolności w Barwicach, gdzie będzie zorganizowany piknik z licznymi atrakcjami połączony ze zbiórką pieniędzy dla Mukoniedzielek.  

Wszystkich zachęcamy do wsparcia naszej akcji. Dziewczyny potrzebują ogromna kwotę ponad 2,5 miliona złotych, a uzbierały dopiero połowę. Podarujmy im uśmiech dnia codziennego, wpłacajmy nawet drobne kwoty, by uzbierać na potrzebne leki.

 

 

Wsparli

100 zł

Rafał Rycerski

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Tomasz

50 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
29%
1 470 zł Wsparło 30 osób CEL: 5 000 ZŁ