Datkomat, czyli małe wielkie zbiórki

Datkomaty od Siepomaga.pl wspierają nie tylko „wielkie” zbiórki, ale również te całkiem małe, które pozwalają sfinansować takie wydatki, na które zawsze brakuje pieniędzy w budżecie.

Fundacja Siepomaga, która od ponad 10 lat organizuje zbiórki na rzecz wsparcia podopiecznych poszukujących możliwości sfinansowania leczenia umożliwia również organizację internetowych zbiórek pieniędzy dla organizacji społecznych i placówek służby zdrowia. Jednym nowych narzędzi, jakie w tym roku Siepomaga.pl udostępniła szpitalom i instytucjom społecznym są datkomaty, czyli mobilne urządzenia umożliwiające przekazywanie darowizn w formie płatności elektronicznych np. za pomocą telefonu lub karty płatniczej.

Okazuje się, że narzędzie to nie tylko wspiera „Wielkie” zbiórki, ale również te całkiem małe, które pozwalają sfinansować takie wydatki, na które zawsze brakuje pieniędzy w budżecie. Dobrym przykładem może być zbiórka na kolorowanki i kredki dla dzieci, która dzięki datkomatowi jest prowadzona w Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Mamy nadzieję, że kredki i kolorowanki zakupione dzięki darowiznom w datkomacie wywołają uśmiech  na twarzach małych pacjentów.