Boże Narodzenie 2011

Jerzy Potocki
organizator skarbonki

W tym roku minimalistycznie (bez obrazka) życzę z okazji Bożego Narodzenia i na cały 2012 Rok - doskonałego zdrowia i humoru, świetniej współpracy w rodzinie i w pracy, nie-kryzysowej sytuacji finansowej, świetnych pomysłów i poczucia spełnienia, dobrego wypoczynku i wykorzystania swojego czasu. Dla mnie to był niezwykły rok!
- Przyjemność: Jako amator nowoczesnych technologii polecam obejrzenie tego: http://youtu.be/bvM-I0j5emA (3 minuty) :-)
- Coś dla innych: Proszę o wsparcie szpitalnego oddziału preadopcyjnego zajmującego się porzuconymi niemowlętami: http://siepomaga.pl/bn2011 :-)

This year minimalist wishes (without picture) for Christmas and the whole Year 2012  - excellent health & humour, great cooperation within your family & at work, non-crisis financial situation, great ideas & sense of accomplishment, good rest & use of your time. For me it was an extraordinary year!
- Have fun: As an amateur of modern technology I recommend you to watch this: http://youtu.be/bvM-I0j5emA (3 minutes) :-).
- Do something for others: Please support a pre-adoption hospital ward taking care of abandoned infants: http://siepomaga.pl/bn2011 :-)   Jerzy

Wsparli

450 zł

Anonimowy Pomagacz

W ramach akcji "Odłącz się od Matrixa na Święta", zrezygnowaliśmy z prezentów pod choinkę, by zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na porzucone niemowlaki.
200 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

jadwigaku

Oby dzieci miały jak najlepiej
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Chyba nie ma nic smutniejszego pod słońcem niż porzucone niemowlę, życze wytrwałości w takiej pomocy,
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
173%
1 730 zł Wsparło 18 osób CEL: 1 000 ZŁ