Bo w nas jest moc dla Marysi

"Bo w Nas jest Moc"
organizator skarbonki

Bo w Nas jest Moc

Marysia ma trzy latka... Już rok walczy ze złośliwym nowotworem mózgu... Nowotwór niszczy jej ciało, jak odbiera ją Rodzicom kawałek po kawałku!
Odkąd Marysia zachorowała, choroba ogołociła ją niemal ze wszystkiego – z dziecięcej beztroski, z uroczych blond włosków. Dziewczynka straciła wzrok, czucie w nóżkach, przez długi czas była w śpiączce.


Marysia jest obecnie w klinice Rzymie...to tam Rodzice dziewczynki znaleźli leczenie ostatniej szansy dla swojej Córeczki. Jest w połowie leczenia onkologicznego, która daje efekty, o których w Polsce nikt nawet nie mówił. Marysia może żyć, ale trzeba kontynuować leczenie!
Niestety, fundusze na leczenie Marysi kończą się...a przerwanie leczenia w tym momencie to pewna wznowa... Przerwanie rehabilitacji uniemożliwi powrót do sprawności.
Nie można do tego dopuścić!
Marysię czeka seria megachemioterapii i autoprzeszczep komórek macierzystych szpiku – wszystko po to, aby całkowicie wykończyć nowotwór!

Prosimy o UDOSTĘPNIANIE zbiórki wśród swoich Znajomych oraz wpłaty dla Marysi. Liczy się czas !!! Musimy szybko działać by dać Marysi szansę na skuteczne leczenie !!!!

Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie !!!!

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

7 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
398 zł Wsparły 22 osoby CEL: 5000 ZŁ