Bo w Nas jest Moc dla Stefci !!!!

"Bo w Nas jest Moc"
organizator skarbonki

W sierpniu 2014 roku Stefanii postawiono diagnozę, która brzmiała – ostra białaczka limfoblastyczna, która stała się wyrokiem dla całej Jej rodziny.
Pierwsze leczenie trwało dwa lata podczas którego Stefania kilkukrotnie przyjmowała silną chemię, która wyniszczyła jej organizm, przez nią straciła wszystkie włosy, ale która na chwilę dała nadzieję zwycięstwa nad nowotworem.

Po sześciu miesiącach nowotwór powrócił ... Stefania podjęła kolejne leczenie.
Dla Stefani rozpoczęta terapia zmierzająca do przeszczepu szpiku stała się jedyną drogą do zdrowia prowadzącą przez piekło.

Przeszczep szpiku wykonany w sierpniu 2017 roku z wynikiem bardzo dobrym.
Stefania zaczynała powracać do zdrowia, każda taka oznaka jak odrastające na głowie włoski powodowały u całej rodziny łzy szczęścia.

Niestety, choroba wróciła z podwójną siłą atakując nowy szpik.
Dalsze leczenie będzie opierać się na bardzo ciężkiej chemii a w końcowym efekcie na podaniu leku Blinatumomab i kolejnym przeszczepie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Lekarze nadal dają nadzieję że Stefania będzie żyła.

Rodzina Stefanii nie posiada już środków finansowych na dalsze leczenie, które muszą samodzielnie finansować. Terapia lekiem Blinatumomab, koszt tylko jednego cyklu to 200 000 zł a potrzebne są cztery takie cykle. Koszt leczenia to dla Rodziny Stefanii gigantyczna kwota, niewyobrażalna....

Kochani, Stefcia, jak nigdy potrzebuje Naszego wsparcia !!!! Proszę Was z całego serca o wpłaty dla Niej, bo tylko w ten sposób możemy uratować to dziecko, ktore tak wiele już w życiu wycierpiało !!!

Każdy z Nas może odmówić sobie drobnych przyjemności...kawy na mieście, batonika, loda, ciastka...i wpłacić choć parę złoty dla Stefci...

Kwota, jaką musimy zebrać dla Stefci jest ogromna...  Ale już nie raz pokazaliscie, że niemożliwe nie istnieje !!!!

Dlatego proszę Was Kochani o wsparcie dla Stefanii.
Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie !!!!

Proszę Was...ile kto może...nawet najmniejsze wpłaty są ważne bo razem możemy podarować Stefci szansę na życie !!!

Bo w Nas jest Moc !!!

Wsparli

20 zł

Dorota

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Kate

2 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
43%
437 zł Wsparły 23 osoby CEL: 1 000 ZŁ