Bo w nas jest moc dla Wikusi

"Bo w Nas jest Moc"
organizator skarbonki

Bo w Nas jest Moc

Wiktoria ma 2 latka. W jej malej główce czai się śmierć...guz mózgu 4X4 cm. – kurze jajo w głowie, które dało już przerzuty do pnia mózgu i kręgosłupa.

Lekarze w Polsce rozkładają ręce...nie potrafią pomóc..

Światełkiem w tunelu jest leczenie Wikusi w Meksyku... Chemioterapia i immunoterapia w klinice IDOI w Monterrey to jej jedyna szansa na pokonanie tego potwora.
Wiki ma tam polecieć po zakończeniu radioterapii w Polsce. Niestety kwota, jaka jest potrzebna, przekracza możliwości finansowe rodziny Wikusi.

Kochani, Wiktoria, jak nigdy potrzebuje Naszego wsparcia !!!! Proszę Was z całego serca o wpłaty dla Niej, bo tylko w ten sposób możemy uratować to dziecko, ktore tak wiele już w życiu wycierpiało !!!

Każdy z Nas może odmówić sobie drobnych przyjemności...kawy na mieście, batonika, loda, ciastka...i wpłacić choć parę złoty dla Wikusi...

Kwota, jaką musimy zebrać dla Wikusi jest ogromna... Ale już nie raz pokazaliscie, że niemożliwe nie istnieje !!!!

Dlatego proszę Was Kochani o wsparcie dla tej malutkiej dziewczynki. Rodzice będą wdzięczni za każdą pomoc!!! Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie !!!!
Proszę Was...ile kto może...nawet najmniejsze wpłaty są ważne bo razem możemy podarować Wikusi szansę na życie !!

Dziękuję Wam z całego serca i proszę UDOSTĘPNIAJCIE tą zbiórkę wśród swoich znajomych... Może i oni będą mogli pomóc uratować zycie Wiktorii...
Bo w Nas jest Moc !!!

Wsparli

30 zł

Dla Uśmiechu

wygraj tą wojne księżniczko
1 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia!
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

dymek

zdrowia
5 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
56%
561,71 zł Wsparło 29 osób CEL: 1 000 ZŁ