Czytasz archiwalną treść zamkniętej zbiórki
Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę
Postęp aktualnej zbiórki
4 439,72 zł (64,2%)
Wesprzyj
Pokaż Ukryj

Mały człowiek walczy z chorobą! Pomóż Danielowi zrobić pierwszy krok...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 394 osoby
12 255 zł (100%)
Zbiórka na cel
Roczna rehabilitacja

Daniel Kuna, 6 lat

Chorzów, śląskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Rozpoczęcie: 25 Września 2019
Zakończenie: 31 Marca 2020

"Bo w życiu różnie bywa, ale nie wolno się poddawać, aby móc wygrywać."

To motto wiodło nas ostatni rok w walce o Danielka w przekonaniu, że dołożymy wszelkich starań, by syn stawił czoła postawionym przez lekarzy diagnozom. Kilka razy w tygodniu Daniel sumiennie ćwiczył zachowanie odpowiednich zakresów ruchowych oraz nerwy wzrokowe. Przeszedł dwie operacje rekonstrukcji nerwu wzrokowego. 

Jeśli ktoś ma przekonanie, że rehabilitacja jest nudna i ciężka,  możemy zapewnić, że jest w błędzie. Odpowiedni sprzęt, miejsce i fizjoterapeuta oraz ogromne zaangażowanie - wszystko to składa się na sukces Naszego Małego Wojownika. Mamy szczęście, bo znaleźliśmy terapeutów, na których Daniel wyczekuje z podekscytowaniem i uśmiechem na twarzy.

Dzięki Waszej pomocy Danielek mógł przez cały rok ćwiczyć w domu pod okiem najlepszych specjalistów. W tym roku zanotowaliśmy pierwszy milowy krok w rehabilitacji. Dwa lata temu, zanim zaczęliśmy ćwiczyć metodą Vojty Daniel potrafił wyłącznie siedzieć. Obecnie jest na etapie pionizacji. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy i Wasze wsparcie. Brak nam słów, by podziękować za Wasze zaangażowanie! 

Jakie mamy cele na ten rok? Przekonani i pełni nadziei, że Daniel postawi swój pierwszy krok i że czwarta operacja wzroku przyniesie kolejne efekty.

Prosimy, trzymajcie kciuki za naszą dalszą drogę!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 394 osoby
12 255 zł (100%)