Pomóż postawić Daniela na nogi. Rehabilitacja to jedyna droga!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 21 osób
1 026 zł (2,65%)
Zbiórka na cel
Trzymiesięczna rehabilitacja - szansa na odzyskanie sprawności

Daniel Szpaczek, 51 lat

Pieszków, dolnośląskie

Stan po wypadku - porażenie czterokończynowe

Zakończenie: 16 Września 2019

Rok temu Danielowi przytrafił się nieszczęśliwy wypadek. Spadł wysokiego rusztowania i uszkodził kręgosłup i rdzeń kręgowy. W jednej chwili został przykuty do łóżka. Jego stan był bardzo ciężki. Miesiąc spędził na intensywnej terapii podłączony do respiratora.

Najgorsze minęło. Daniel ma wielką wolę życia. Znów oddycha samodzielnie, porusza palcami obu rąk oraz podnosi lekko nogi, zginając je w kolanach. Do pełnej sprawności jeszcze długa droga i tylko rehabilitacja może znów postawić go na nogi.

Daniel nie może liczyć na pomoc rodziny. Jego mama jest bardzo schorowana, a sytuacja materialna i mieszkaniowa bardzo trudna. Dlatego po opuszczeniu szpitala Daniel trafił do Domu Opieki Społecznej. Dzięki życzliwości sąsiadów udało się zebrać pieniądze i wysłać go na turnus.  To jednak zbyt mało. Potrzebne są dalsze ćwiczenia. 

Bez Państwa pomocy nie ma szans na dalszą rehabilitację. Koszty pobytu są ogromne. Nieosiągalne ani dla Daniela, ani dla życzliwych mu przyjaciół. Z góry dziękuje za dobre serce i pomoc. 

Sąsiadka Dorota

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 21 osób
1 026 zł (2,65%)