Nadzieja do remontu

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 77 osób
2 280 zł (11,4%)

Rozpoczęcie: 28 Czerwca 2013
Zakończenie: 30 Września 2013

Można już podziwiać dzieło dobrych serc, które pomogły odbudować pani Grażynie jej świat... Bóg wysłuchał modlitw o ocalenie życia jej syna – Przemka. Omal nie zginął w pożarze. Doszczętnie zniszczone mieszkanie pomogli odbudować cudowni ludzie, często anonimowi, przejęci losem kobiety, którą spotkało nieszczęście. Jeszcze kilkanaście tygodni temu to mieszkanie było dramatyczną pozostałością ogromnego ogniska. Dziś jest znów przytulnym miejscem w którym można marzyć i odpoczywać.

Choć w ogniu spłonęło wszystko co miała, nie martwiła się stratą materialną. Drżała o życie dziecka. Dziś jest szczęśliwa, że Przemek żyje i wraca do zdrowia. Złożyliśmy jej wizytę tuż przed świętem Trzech Króli. Wzruszona opowiada, że nic nie udałoby się gdyby nie pomoc z jaką pospieszono na wieść o tym, co ją spotkało.

Do ośrodka rehabilitacyjnego Przemka przywieziono leżącego, niesprawnego. Wyszedł stamtąd o własnych siłach. Gdy w świat rozeszła się wieść o tym, co nas spotkało, nie miałam nic. Dziś dzięki dobrym ludziom, którzy odpowiedzieli  na apel  o pomoc, na Przemka czeka przytulny, miły pokój – mówi.

Nie wystarczyłoby tutaj miejsca, by wyliczyć wszystkich, którym pani Grażyna chciałaby podziękować za remont mieszkania, za pomoc w pracach, za ofiary pieniężne, za które można było kupić nowe sprzęty, za opiekę nad synem oraz jego skuteczne leczenie i rehabilitację.

Zatem dziękujemy wszystkim! Znów podarowaliście nadzieję. Znów dobro triumfuje dzięki Wam. W chwili gdy podjęliście decyzję, aby pomóc tej cudownej kobiecie i jej synowi, staliście się sami Nadzieją. Bóg zapłać – w imieniu pani Grażyny!
 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 77 osób
2 280 zł (11,4%)