Darmówki.eu grają razem z WOŚP!

Adrian Weremiuk
organizator skarbonki

Już po raz 20 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym razem gra ona 8 stycznia, a tematem zbiórki tegorocznego finału jest: „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”!

Chcielibyśmy zaproponować wszystkim darmówkowiczom zbiórkę pięniędzy na stronie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Mimo, że na pewno większość z nas 8 stycznia w swoim mieście spotka jednego ze 120 tysięcy wolontariuszy to warto zebrać coś na darmówki.eu, aby pokazać, że na naszej stronie dzieje się dużo i jeszcze więcej!

Cała pula zebranych pieniędzy zostanie przelana na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a dowódem na to będzie zdjęcie przelewu w osobnym pofinałowym temacie.

Również chciałbym wszystkich zachęcić do wystawiania swoich gadżetów lub gadżetów powtórek na aukcje internetowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/!

Uwaga! Do oddania są 2 KONTA VIP. Osoba, która wpłaci najwięcej dostanie w prezencie dożywotni status KONTA VIP, a druga osoba zostanie wyłoniona w specjalnym losowaniu! Po więcej zajrzyjcie na na naszą stronę do specjalnego tematu: http://darmowki.eu/news.php?readmore=437 .

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Wsparli

15 zł

Wpłata anonimowa

Darmowki.eu GÓRĄ!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
15 zł Wsparła 1 osoba CEL: 1 000 ZŁ