Muszę pokonać raka, muszę wstać! Heroiczna walka Dawida!

Dawid Golczyk

Muszę pokonać raka, muszę wstać! Heroiczna walka Dawida!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211953
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Dawid Golczyk, 39 lat
Buxtehude
Chłoniak Hodgkina, niedowład połowiczny prawostronny, epilepsja, porażenie nerwu twarzowego
Rozpoczęcie: 22 Lipca 2022
Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Niedawno minął pierwszy dzień od podania chemii. Czuję się dobrze. To dobry znak! Chemia niszczy nie tylko raka, ale i ogołaca cały organizm… Dobrą informacją jest także fakt, że mam apetyt! To trzyma mnie na duchu, daje nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Chorować zacząłem w 2021 roku. Zaczęło się niewinne, choroba dawała objawy mocnej grypy z gorączką. Byłem pewien, że po tygodniu wrócę do siebie, wyzdrowieję i będę mógł dalej normalnie żyć.

Dawid Golczyk

Tak bardzo się wtedy myliłem… Mój stan się nie poprawiał, lekarz zlecił dodatkowe badania. Wtedy po raz pierwszy usłyszałem wyrok – ziarnica złośliwa.

Rozpocząłem leczenie, przeszedłem operację, chemioterapię, lekarze działali natychmiast! Wierzyłem, że szybko wygram z nowotworem, w końcu jestem młodym, silnym mężczyzną! Niestety kolejny zawód…

Dawid Golczyk

Chemia okazała się nieskuteczna. Guzy zaczęły się mnożyć. Zaatakowały szyję, obojczyk, łokieć, wątrobę i mózg… Miałem wrażenie, że będzie tylko gorzej.

Dawid Golczyk

Życie nie zawsze układa się według naszego planu... Kolejna operacja – częściowe wycięcie guza, spowodowała paraliż twarzy i całej prawej strony mojego ciała. Nie widzę także na lewe oko. Jest mi niezwykle ciężko.

Mimo wszystko nie utraciłem nadziei, walka trwa! Mam dopiero 37 lat! Przez ostatni rok bardzo dużo zniosłem. Jestem człowiekiem, który ma ogromną pogodę ducha, poczucie humoru, ale co najważniejsze, chęć do życia i spełnienia marzeń. Dlatego tak walczę o życie! Stąd moje błaganie o pomoc, o wsparcie. Dziękuję z całych sił!

Dawid

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0211953
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki