Czytasz archiwalną wersję tej zbiórki
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Jeśli dasz mi szansę, moje oczy przemówią

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 390 osób
5 756 zł (21,64%)
Zbiórka na cel
cyber-oko - jedyny sposób, by Jędruś porozumiał się z rodzicami i przemówił

Andrzej Łukaszczyk, 16 lat

Bukowina Tatrzańska, małopolskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe, padaczka

Rozpoczęcie: 22 Grudnia 2017
Zakończenie: 2 Lipca 2018

Udało się ! 

Mamy Cyber Oko w domu! Andrzejek jak tylko ma ochotę, pracuje na tym urządzeniu, świetnie sobie radzi z gaszeniem pożaru, strzelaniem goli, karmieniu małpki. Skupia swój wzrok, celowo patrzy na dany punkt albo przedmiot. Bez Cyber Oka trudno było go do tego zmobilizować, a teraz sam bardzo chętnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy z całego naszego góralskiego serducha za okazane nam wsparcie i słowa otuchy. Komentarze jakie zamieszczali darczyńcy są dla nas bezcenne, dzięki nim pojawiało się światełko w tunelu, że uda się uzbierać potrzebną nam kwotę. 

Teraz wierzymy , że są jeszcze ludzie ,którym los niepełnosprawnego dziecka nie jest obojętny , że można liczyć na pomoc drugiej osoby.  

Będąc rodzicem dziecka specjalnej troski, to tak, jak być kimś niezniszczalnym, upartym i wytrwałym, nie rezygnującym po pierwszym niepowodzeniu. I tacy staramy się być. Robimy wszystko, aby naszemu synkowi nie zabrakło niczego.

Trudno jest mi wyrazić słowami, to co czuję, jak widzę Andrzejka pracującego na cyber oku, jak bardzo jest szczęśliwy, z jaką uwagą śledzi to co dzieje się na ekranie. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego szczęścia. Podziękujemy w naszej gwarze. Bóg Wom wielki zapłoć! 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 390 osób
5 756 zł (21,64%)