Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

W oczach Tymka rak i strach… Do 19 marca mamy czas na ratunek!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 19 153 osoby
618 481 zł (101,78%)
Zbiórka na cel
leczenie raka w Memorial Sloan Kettering Cancer Center (USA))

Tymoteusz Szczykowski, 5 lat

Wrocław, dolnośląskie

nowotwór złośliwy oka IV stopnia - siatkówczak

Rozpoczęcie: 1 Marca 2018
Zakończenie: 19 Marca 2018

Wiadomość od mamy Tymka:

22 marca. Za nami dzień badań i wielkich nadziei. Spotkanie z doktorem Abramsonem, człowiekiem, który opracował metodę chemii dotętniczej. Cudowny, ciepły człowiek. Jeszcze nigdy nie byłam tak spokojna podczas badania, ale to dlatego, że serce matki czuje, kiedy życie jej dziecka jest w najlepszych rękach na świecie. Po badaniu usłyszeliśmy, że zostanie zastosowana chemia dotętnicza. Chemia ta podawana jest w drugim szpitalu przez neurochirurga. Pierwszy raz nasz synek dostanie ją w środę, 28 marca. Kolejne będą podawane co miesiąc.  

Koszt jednej wynosi aż 100 000 zł. Doktor Abramson zdecydował, że Tymek będzie potrzebował 4 dawek. To oznacza, że do końca kwietnia musimy zebrać aż 400 tysięcy złotych!! Po raz kolejny musimy zwrócić się do Was o pomoc. Bez Waszej dotychczasowej pomocy, Tymek 19 marca miałby usunięte oczko. Dzięki Wam się udało i teraz walczymy dalej.

Patrzę w te dwa małe oczka i powtarzam jak bardzo je kocham. Dziękuję za każdą wpłatę, za to że możemy tu być, za modlitwę, za słowa wsparcia. I błagam Was – pomóżcie nam zebrać brakujące środki na dalsze leczenie! Dzięki Wam Tymek zobaczy, jak piękny jest świat i ile dobra jest wokół nas!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 19 153 osoby
618 481 zł (101,78%)