#dlaGajusza kulinarny ebook charytatywny

Magda Rączka
organizator skarbonki

Czy z tego trudnego czasu, którego doświadczyliśmy w październiku, poczucia bezradności, silnych emocji i światopoglądowych różnic można wyciągnąć jakieś dobro? Czy już będziemy dla siebie w tych internetach tylko zbiorem określonych poglądów na dwóch nogach?

Projekt #dlaGajusza zrodził się z chęci szukania bardziej tego co łączy, a nie dzieli. Co może łączyć ludzi o różnych poglądach tak, że potrafią się gromadzić przy jednym stole? Co w wielu kulturach zaprasza do dialogu i relacji? Co potrafi pocieszyć, ukoić i poprawić nastrój?

No przecież, że jedzenie! Ale jak pokazać w praktyce, że warto szukać tego co nas łączy? Stworzyć ebooka z innymi ludźmi, którzy tak jak ja kochają jedzenie!
A jak wyciągnąć z tego konkretne dobro? Przekazać 100% dochodu na cel charytatywny! 

Magda Rączka

Po dokonaniu wpłaty w minimalnej wysokości 19 złotych na konto skarbonki, na stronie siępomaga pojawi się wiadomość z podziękowaniem, a w niej link do pobrania ebooka "Comfort food - przepisy, które koją" z 26 przepisami na śniadania, przystawki, obiady i desery. Żeby pobrać ebooka, musisz skopiować link do przeglądarki. Otrzymasz również maila.

Sprzedaż ebooka trwa do 24 grudnia włącznie.

100% dochodu ze sprzedaży ebooka zostanie przekazane na Fundację Gajusz, która prowadzi m.in. hospicjum perinatalne,  gdzie opiekuje się maluszkami z wadami letalnymi i ich rodzinami.  

Magda Rączka

Do projektu zaprosiłam moje koleżanki: blogerki i fotografki kulinarne, mamy – kobiety, którym ten temat jest równie bliski. Różnimy się, mamy odmienne poglądy. To nie przeszkodziło nam we wspólnym dążeniu do celu.

AUTORKI PRZEPISÓW I ZDJĘĆ:

Ania Chwistek, Ula Demczuk, Dorota Domino, Diana Kowalczyk, Karolina Osica, Justyna Pardyka, Olga Pawlikowska, Monika Pazdej, Zuzanna Ploch, Justyna Porowska, Magda Rączka, Monika Rosa, Basia Słok, Ania Witkiewicz.

KOREKTA I REDAKCJA JĘZYKOWA: Anna Gwizdowska
OPRAWA GRAFICZNA I SKŁAD: Urszula Kosztyła-Demczuk
POMOC PRAWNA: Anna Kalawska
KONSULTACJE DIETETYCZNE: Justyna Pardyka

Dokonując wpłaty, akceptujesz regulamin. 

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Agata

20 zł

Paula

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
300%
18 000 zł Wsparło 638 osób CEL: 6 000 ZŁ