Fundacja Dobrowskaz

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Słupsk, pomorskie

Fundacja Dobrowskaz łączy ludzi pragnącej wskazywać na “dobro” czynić je i dzielić się nim z innymi. Nasze działania skierowane są do dzieci i zagrożonej wykluczeniem młodzieży.

Działania Fundacji skierowane są do dzieci i zagrożonej wykluczeniem młodzieży. Przedwczesna inicjacja seksualna, czy wszelkiego rodzaju używki nie są obce naszym podopiecznym. Naszym celem jest wskazanie dzieciakom innych, często im nieznanych, bądź zatartych wzorców zachowań, które byłyby w stanie uchronić je przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Wszelkie działania Fundacji organizowane są w sposób wyważony, dopasowany do potrzeb poszczególnych wychowanków. Nie tylko zauważymy nieprawidłowości w wychowaniu, ale również pragniemy je eliminować. Naszym nadrzędnym celem jest jednak wyłonienie i rozwijanie pozytywnych cech każdego z naszych podopiecznych. Posiadamy w sobie ogromną wiarę, że nadejdzie kiedyś moment wyboru przez nich dobrej dalszej życiowej drogi.

Celem wszystkich działań Fundacji jest udostępnienie naszym podopiecznym możliwie najlepszych narzędzi, których wykorzystanie pomoże im stać się lepszymi ludźmi. Zdajemy sobie sprawę, że edukacja, czy wspieranie rozwoju kulturalnego i intelektualnego to zadanie nie tylko placówek oświatowych. Działania wspierające i wzmacniające warto propagować także poza tymi placówkami i okresem roku szkolnego.

Dlatego organizujemy dla dzieci i młodzieży letni wypoczynek wypełniony zajęciami artystycznymi posiadającymi szerszy, nie tylko edukacyjny, przekaz.

Pragniemy pomóc rodzinom odbudować ich zachwiane relacje. Skupiamy się na praktycznym przekazie w jaki sposób wspólne działania jednoczą. Mając dużo sił, ogrom chęci i nieskończone pokłady dobroci staramy się zbudować jasny obraz o tym co łączy i wzmacnia.

Wierzymy, że wspólne czynienie dobra buduje tożsamość rodziny i sprawia, że każdy w niej czuje się doceniony i potrzebny. 

Wpłaty

Ładuję...