Wesprzyj rodziców,nie mających chwili wytchnienia w opiece

Fundacja Dobroczynna MAGDALENA
organizator skarbonki

Fundacja Dobroczynna Magdalena , która powstała w marcu 2019r, aby otoczyć pomocą i opieką rodziny i osoby z różnymi niepełnosprawnościami oraz seniorów zmagających się z poważnymi problemami zdrowotnymi, zwraca się do Państwa z prośbą o życzliwe wsparcie planowanych działań. 

Fundacja podejmuje kroki w celu ulepszenia jakości życia tych osób oraz ich rodzin/opiekunów. W ramach wsparcia, oprócz zajęć opiekuńczych, będą prowadzone zajęcia specjalistyczne, w tym rehabilitacja ruchowa. Zajęcia te zapewnią opiekunom/rodzicom wytchnienie,  a osobom z niepelnisprawnosciami poprawią jakoś życia. Przewidywany koszt wsparcia przez jedna dobę raz w miesiącu dla jednej rodziny to ok. 1700zł. Chcielibyśmy podjąć się tego wyzwania na początek dla trzech rodzin już od listopada tego roku. Przewidywany roczny koszt pomocy przez jedna dobę ,raz w miesiącu  dla trzech rodzin to ok. 60 000tys.zł. To duża kwota dla jednej osoby, ale gdyby znalazło się 6tysięcy osób i każda z nich wsparła po 10zł, cel byłby osiągnięty. 

Możecie stać się Państwo wspóltworcami naszego Dobrego Startu w Lepszą Przyszłość dla Osób,które bardzo często pozostają na marginesie życia. 

Za każdy dar i propozycje ofiarowane z miłością dla tych, którzy nie są w stanie upomnieć się o siebie, serdecznie dziękujemy. 

Wsparli

200 zł

E.R

Darowizna na cele statutowe -opieka wytchnieniowa program Orędownik
10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

NA WSPARCIE ZAWSZE :)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,44%
265 zł Wsparły 4 osoby CEL: 60 000 ZŁ