Potrzebny sprzęt dla Anieliska - zostań naszym Aniołem!

Szanowni Państwo, 

w ten wyjątkowy czas jakim jest Boże Narodzenie wraz z pracownikami i podopiecznymi Domu "Anielisko" chciałabym podziękować Państwu za wsparcie, zaangażowanie i ogromną ilość ciepłych słów w komentarzach. Z naszej strony życzymy również dużo spokoju, ciepła oraz odpoczynku i zdrowia na te Święta. 

Z poważaniem,

Karolina Sawińska

Dyrektor Domu "Anielisko"

__________________________________________________ _______________

Szanowni Państwo,

jestem dyrektorem łódzkiej placówki opiekuńczo-wychowawczej typu specjalistyczno-terapeutycznego Dom "Anielisko". W "Anielisku" mieszka szóstka wspaniałych dzieciaków (cztery dziewczyny oraz dwóch chłopaków) w wieku 14-17 lat. Każde z nich wprowadza do domu coś innego oraz jedną wspólną rzecz: uśmiech.

Placówkę założyło w 2014 roku przez stowarzyszenie działające przy jednym z łódzkich kościołów. Przede wszystkim po to, aby dać namiastkę domu naszym podopiecznym, którzy otoczeni są profesjonalną opieką w placówce, jak i poza nią.

W obecnych czasach, czasach pandemii nasz budżet został mocno ograniczony, co za tym idzie stanęliśmy przed wyborem, w co zainwestować dostępne środki. Dom "Anielisko" to przede wszystkim nasi podopieczni i to ich nie mogliśmy zawieść. Dlatego też dostępne środki przeznaczamy na bieżące wydatki takie jak: terapie dzieci, żywność, zakup leków, które każdy z naszych podopiecznych przyjmuje na stałe, odzież, kosmetyki do higieny osobistej i inne niezbędne rzeczy potrzebne do codziennego użytku.

Trudno jednak przejść obojętnie obok tragicznego stanu sprzętu AGD, jaki posiadamy w placówce. Sprzęt jest użytkowany od początku powstania placówki. Przekłada się to chociażby na jakość przygotowywanych posiłków (z powodu popsutego piekarnika oraz uszkodzonej lodówki) czy problem z utrzymaniem porządku (brak sprawnego odkurzacza).

Dlatego ośmielam się stworzyć tą zbiórkę, mając na uwadze przede wszystkim dobro oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

Kwotę ze zbiórki przeznaczymy przede wszystkim na zakup: odkurzacza, nowego piekarnika, lodówki oraz drobnych sprzętów AGD, a także wymiany pralki kiedy obecna odmówi posłuszeństwa. Chcielibyśmy także w miarę możliwości zakupić suszarkę mechaniczną z powodu ilości i częstotliwości prania jakie mamy, dokonać drobnego remontu w placówce w postaci odświerzenia pomieszczeń czy dokupienia potrzebnych, drobnych mebli.

Zdaję sobie sprawę, iż dzisiejsze czasy nie są łatwe dlatego będziemy wdzięczni za każde Państwa wsparcie czy to poprzez wpłatę czy samo udostępnienie naszej zbiórki.

Mam ogromną i szczerą nadzieję, że dzięki Państwa wsparciu będę mogła jako dyrektor zapewnić podopiecznym Domu "Anielisko" bezpieczeństwo oraz komfort życia, które już na starcie nie jest dla nich łatwe

Z poważaniem,
Karolina Sawińska
Dyrektor Domu „Anielisko”

Wsparli

100 zł

Nat

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
100%
12 100 zł Wsparły 494 osoby CEL: 12 000 ZŁ
Wesprzyj